Results: 2019 Baker's Inland Empire Challenge
Toggle navigation
RunnerCard.com
1- MS Boys Frosh
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
2- LS (D1) Girls Frosh
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
3- SS (D4-5) Boys JV
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
4 - MS (D 2-3) Fr Girls
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
5 - LS (D1) Boys Frosh
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
6- MS (D2-3) Janice Kelly Girls Soph
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
7 - LS (D1) Becky Baker Boys Soph
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
8 - SS (D4-5) Girls JV
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
9- MS (D2-3) Boys So
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
10 - LS (D1) Girls So
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
11 - Jeff Swigart Boys Sweepstakes Challenge
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
12 - Brenda Martinez Girls Sweepstakes
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
13 - SS (D4-5) Boys Varsity
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
14 - MS (D2-3) Jay Hammer Girls Varsity
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
15 - LS (D1) Doug Speck Boys Varsity
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
16 - SS (D4-5) Bob McGuire Girls Varsity
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
17 - MS (D2-3) Joe Reynolds Boys Varsity
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
18 - LS (D1) Karen Lazarus Girls Varsity
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
19 - MS (D2-3) Boys JV
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
20 LS (D1) Girls JV
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
21 - (LS) D1 Berni Cota Boys JV
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
22 MS (D2-3) Girls JV
Full Results
By Leg (Splits)
1st Mile
2nd Mile
3rd Mile
By Leg (Running Time)
at Mile 1
at Mile 2
Finish
Overview
Individual Placement Graph
Team Placement Graph
20 LS (D1) Girls JV:
Overall
3rd Mile
Place
Bib
Name
Year
Team
Time
Score
481
Sereya Abdouch
Jr
Etiwanda HS
1704
Claudia Alfaro Hernandez
Sr
Patriot HS
365
Julissa Arballo
Jr
Coachella Valley HS
958
Shannon Atkins
So
Chino Hills HS
253
Alaura Barnes
Sr
Centennial HS
366
Rubi Borjas
Jr
Coachella Valley HS
1386
Joann Chaimuang
So
Temecula Valley HS
596
Erica Collins
Jr
La Quinta HS
1852
Alyssa Cordero
Jr
Cathedral City HS
932
Camille Cortes
Sr
Chino Hills HS
446
Destiny Diaz
Jr
Menifee Heritage HSl
933
Samantha Dives
Sr
Chino Hills HS
873
Alyssa Falk
Jr
Rancho Cucamonga HS
1902
Jacqueline Gallegos
Sr
Corona HS
1903
Melody Garza
Sr
Corona HS
788
Vivienne Gomez
Jr
Chaffey HS
935
Samantha Hassel
Jr
Chino Hills HS
1853
Lonnie Iniguez
So
Cathedral City HS
1313
Sydney Jensen
Sr
Santiago HS
1705
Alyssa Knisley
Jr
Patriot HS
36
Evelyn Leon
So
San Jacinto HS
829
Essence Lewis
Jr
John W North HS
831
Priscilla Lora
Jr
John W North HS
447
Yuria Malfavon
Sr
Menifee Heritage HSl
1315
Riley Martinez
Sr
Santiago HS
1389
Michelle Mendoza
Sr
Temecula Valley HS
1706
Wendy Mujica
Jr
Patriot HS
936
Lanae Nembhard
Jr
Chino Hills HS
937
Belinda Oceguera
Jr
Chino Hills HS
938
Lillian (Lilly) Oceguera
So
Chino Hills HS
1707
Chelsea Oviedo
Jr
Patriot HS
448
Jacqueline Padilla
Sr
Menifee Heritage HSl
254
Madeline Pascua
Jr
Centennial HS
37
Natalia Perez
Fr
San Jacinto HS
38
Jessica Quezada
Fr
San Jacinto HS
1390
Briana Ramirez
Sr
Temecula Valley HS
599
Ruby Reyes
Jr
La Quinta HS
39
Janelly Rios
Sr
San Jacinto HS
940
Riley Rivera
So
Chino Hills HS
1904
Xochilt Rodriguez
Jr
Corona HS
449
Jazmin Romero
Sr
Menifee Heritage HSl
1316
Karla Rosales
Jr
Santiago HS
941
Cristina Sanchez
Jr
Chino Hills HS
942
Vilianie Sanchez
Jr
Chino Hills HS
482
Muskaan Sandhu
Jr
Etiwanda HS
1391
Gracie Schnebly
Sr
Temecula Valley HS
255
Katherine Shipp
Jr
Centennial HS
943
Grace Su
So
Chino Hills HS
256
Sara Tolley
Sr
Centennial HS
944
Anuthmi Waas
So
Chino Hills HS
945
Ashley Zazueta
Sr
Chino Hills HS
Team Results
Place
Team
Places
Score