Licensed to Socorro Student Activities Complex - Site License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/20/2020 06:15 PM
                   Conference A2020 - 2/19/2020 to 2/20/2020                   
                            2/19/2020 to 2/20/2020                             
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash seventh
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Galvan, Kamyil               Paso Del Nor           13.34      14.68   2  10   
  2 Arriola, Arianna             Bill Sybert            14.14      15.00   2   8   
  3 Hernandez, Celest            Jane A. Hamb           14.84      15.50   2   6   
  4 Herrera, Alexa               Desert Wind            14.96      15.55   2   4   
  5 de La Rosa, Julie            Jane A. Hamb           14.81      15.71   2   2   
  6 Leal, Abigail                Desert Wind            15.46      15.79   1   1   
  7 Mendoza, Janine              Bill Sybert            15.37      16.34   2 
  8 Cedillo, Judith              Bill Sybert            16.37      16.46   1 
  9 Enriquez, Aleiny             Desert Wind            16.34      16.61   1 
 10 Peña, Kimberly               Jane A. Hamb                      16.89   1 
 11 Bautista, Isabella           Paso Del Nor           15.65      17.56   1 
 
Girls 200 Meter Dash seventh
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Arriola, Arianna             Bill Sybert            31.52      32.41   2  10   
  2 Hernandez, Celest            Jane A. Hamb                      33.46   1   8   
  3 Garay, Anali                 Paso Del Nor           33.93      34.47   2   6   
  4 Mendoza, Janine              Bill Sybert            33.94      35.02   2   4   
  5 Acosta, Jaelyn               Bill Sybert            35.02      35.19   2   2   
  6 Bautista, Isabella           Paso Del Nor           35.18      36.10   1   1   
  7 Felix, Sheyla                Ernesto Sern                      36.39   1 
  8 Lamas, Annjuliet             Desert Wind            44.43      44.22   1 
 
Girls 400 Meter Dash seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Morales, Danna               Paso Del Nor         1:17.78    1:18.57   10   
  2 Chavira, Kena                Ernesto Sern                    1:21.41    8   
  3 Herrera, Alexa               Desert Wind          1:25.33    1:24.14    6   
  4 Anderson, Rihanna            Paso Del Nor         1:39.17    1:31.98    4   
 
Girls 800 Meter Run seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Vasquez, Vanessa             Jane A. Hamb         3:16.27    3:06.49   10   
  2 Renteria, Destiny Claris     Ernesto Sern         3:15.00    3:12.03    8   
  3 Jensen, Keira                Bill Sybert          3:29.18    3:49.16    6   
  4 Anderson, Rihanna            Paso Del Nor         3:59.70    4:16.53    4   
 
Girls 1600 Meter Run seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Holguin, Zoe                 Bill Sybert          6:31.18    6:42.66   10   
  2 Vasquez, Vanessa             Jane A. Hamb         7:23.68    6:57.66    8   
  3 Primero, Jayda               Bill Sybert          6:57.92    7:01.23    6   
  4 Perez, Sofia                 Bill Sybert          6:59.87    7:06.98    4   
  5 Benavides, Erin              Ernesto Sern         7:34.00    7:13.90    2   
  6 Valenzuela, Kimberly Diy     Ernesto Sern         7:25.00    7:52.64    1   
  7 McGriff, Angelina            Jane A. Hamb         7:45.37    8:00.24  
 
Girls 2400 Meter Run seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Holguin, Zoe                 Bill Sybert          9:52.36   10:20.32   10   
  2 Primero, Jayda               Bill Sybert         10:04.00   10:41.59    8   
  3 Perez, Sofia                 Bill Sybert         10:07.00   10:50.11    6   
  4 Valenzuela, Kimberly Diy     Ernesto Sern        11:33.00   11:38.49    4   
  5 Benavides, Erin              Ernesto Sern        11:35.00   11:50.65    2   
  6 Chavira, Kena                Ernesto Sern        12:17.00   12:37.10    1   
 
Girls 100 Meter Hurdles seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mendoza, Zaira               Desert Wind            20.11      19.95   10   
  2 Arriola, Arianna             Bill Sybert            21.68      21.26    8   
  3 Pruet, Daisy                 Desert Wind            20.37      21.46    6   
  4 Lujan, Ayane                 Paso Del Nor           23.83      22.61    4   
  5 Mendoza, Janine              Bill Sybert            22.18      23.11    2   
  6 Peña, Kimberly               Jane A. Hamb           21.87      23.26    1   
  7 McGriff, Angelina            Jane A. Hamb           22.71      24.09  
 
Girls 4x100 Meter Relay seventh
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Desert Wind  'A'                                             1:01.28   20   
     1) Leal, Abigail                   2) Medrano, Janelle               
     3) Pruet, Daisy                    4) Enriquez, Aleiny               
  2 Bill Sybert K-8  'A'                              1:02.64    1:07.91   16   
     1) Cedillo, Judith                 2) Acosta, Jaelyn                 
     3) Jensen, Keira                   4) Cazares, Jazmine               
 
Girls 4x200 Meter Relay seventh
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Desert Wind  'A'                                             2:12.66   20   
     1) Medrano, Janelle                2) Pruet, Daisy                   
     3) Enriquez, Aleiny                4) Buendia, Edith                 
  2 Paso Del Norte  'A'                                          2:18.26   16   
     1) Garay, Anali                    2) Morales, Danna                 
     3) Bautista, Isabella              4) Galvan, Kamyil                 
  3 Bill Sybert K-8  'A'                                         2:24.85   12   
     1) Cedillo, Judith                 2) Acosta, Jaelyn                 
     3) Jensen, Keira                   4) Cazares, Jazmine               
 
Girls 4x400 Meter Relay seventh
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jane A. Hambric  'A'                                         5:23.07   20   
     1) Hernandez, Celest               2) de La Rosa, Julie              
     3) Peña, Kimberly                  4) McGriff, Angelina              
  2 Desert Wind  'A'                                             5:25.86   16   
     1) Leal, Abigail                   2) Medrano, Janelle               
     3) Pruet, Daisy                    4) Enriquez, Aleiny               
  3 Bill Sybert K-8  'A'                                         5:46.90   12   
     1) Holguin, Zoe                    2) Primero, Jayda                 
     3) Perez, Sofia                    4) Luevano, Angelina              
 
Girls High Jump seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Herrera, Alexa               Desert Wind          3-06.00    3-10.00   10   
  2 Leal, Abigail                Desert Wind         13-01.50    3-09.50    8   
  3 Buendia, Edith               Desert Wind         10-01.25   J3-09.50    6   
 
Girls Long Jump seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Leal, Abigail                Desert Wind         10-04.50   12-05.00   10   
  2 Buendia, Edith               Desert Wind         39-07.50   12-04.50    8   
  3 Arriola, Arianna             Bill Sybert         11-07.50   12-02.00    6   
  4 Mendoza, Janine              Bill Sybert         11-00.00   11-11.00    4   
  5 Herrera, Alexa               Desert Wind         33-00.50   11-09.00    2   
  6 Hernandez, Celest            Jane A. Hamb        10-11.50   11-05.50    0.50
  6 Galvan, Kamyil               Paso Del Nor         9-08.00   11-05.50    0.50
  8 de La Rosa, Julie            Jane A. Hamb        10-11.00   10-07.00  
  9 Morales, Danna               Paso Del Nor         8-11.00   10-02.50  
 10 Acosta, Jaelyn               Bill Sybert          9-07.00    9-06.00  
 10 Bautista, Isabella           Paso Del Nor        10-01.50    9-06.00  
 
Girls Triple Jump seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Herrera, Alexa               Desert Wind         62-04.50   24-10.00   10   
  2 Buendia, Edith               Desert Wind         78-09.25   24-05.00    8   
  3 Arriola, Arianna             Bill Sybert         24-04.50   22-10.00    6   
  4 Galvan, Kamyil               Paso Del Nor        15-09.00   21-09.00    4   
  5 Enriquez, Aleiny             Desert Wind                    21-03.00    2   
 -- Morales, Danna               Paso Del Nor        19-09.00         ND  
 
Girls Shot Put seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nelson, Akeela               Paso Del Nor        25-09.00   29-10.00   10   
  2 Ontiveros, Angelina Neva     Ernesto Sern        26-09.00   26-09.00    8   
  3 Rios, Charlene               Desert Wind         75-06.75   24-05.00    5   
  3 Cedillo, Judith              Bill Sybert         24-01.00   24-05.00    5   
  5 Cazares, Jazmine             Bill Sybert         21-08.00   22-00.00    2   
  6 Calleros, Nancy              Desert Wind         72-03.25   21-08.00    1   
  7 Soriano, Valery              Desert Wind         59-02.75   21-02.00  
  8 Mcbroom, Nessa               Paso Del Nor        23-04.00   20-08.00  
  9 Gutierrez, Jaylee            Bill Sybert         17-08.00   20-02.00  
 10 Felix, Sheyla                Ernesto Sern        24-05.00   19-11.00  
 11 Rios, Tiffney                Paso Del Nor        19-06.50   17-03.00  
 
Girls Discus Throw seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nelson, Akeela               Paso Del Nor           58-01      61-06   10   
  2 Rios, Charlene               Desert Wind         93-11.25      54-11    8   
  3 Mcbroom, Nessa               Paso Del Nor           51-11      52-03    6   
  4 Ontiveros, Angelina Neva     Ernesto Sern           56-01      50-11    4   
  5 Cedillo, Judith              Bill Sybert            55-03      50-04    2   
  6 McGriff, Angelina            Jane A. Hamb           47-05      48-01    1   
  7 Cazares, Jazmine             Bill Sybert            55-00      47-03  
  8 Gonzalez, Abigail            Desert Wind            37-01      42-03  
  9 Peña, Kimberly               Jane A. Hamb           40-10      38-04  
 10 Camarillo, Joselyn           Desert Wind            35-02      33-07  
 11 Perez, Sofia                 Bill Sybert            45-03      31-05  
 12 Bautista, Isabella           Paso Del Nor           37-00      23-05  
 
Girls 100 Meter Dash eighth
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Munoz, Jazmyn                Paso Del Nor           14.25      14.88   2  10   
  2 Enriquez, Gabriela           Jane A. Hamb           13.99      14.89   2   8   
  3 Charley, Ivana               Paso Del Nor           14.50      14.91   2   6   
  4 Corral, Krisilyn             Ernesto Sern           14.44      14.92   2   4   
  5 Apodaca, Bella               Paso Del Nor           14.55      15.08   2   2   
  6 Hita, Kateleen               Desert Wind            15.34      15.14   1   1   
  7 Reyes, Katy                  Ernesto Sern           14.52      15.35   2 
  8 Cain, Hannah                 Desert Wind            15.68      15.50   1 
  9 Gandara, Laura               Ernesto Sern           16.68      15.54   1 
 10 Treto, Yasmin                Jane A. Hamb                      15.89   1 
 11 Martinez, Iolany             Jane A. Hamb           14.70      15.93   2 
 12 Arvelo, Desiree              Bill Sybert            15.11      16.53   1 
 13 Venzor, Alyssa               Desert Wind            15.11      16.66   2 
 14 Vidal, Miabreanna            Bill Sybert            16.11      16.95   1 
 
Girls 200 Meter Dash eighth
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Enriquez, Gabriela           Jane A. Hamb           33.08      31.78   2  10   
  2 Reyes, Katy                  Ernesto Sern                      32.36   1   8   
  3 Venzor, Alyssa               Desert Wind            31.74      32.75   2   6   
  4 Gandara, Laura               Ernesto Sern                      33.38   1   4   
  5 Valanzuela, Mya              Paso Del Nor                      34.16   1   2   
  6 Nevarez, Iliana              Desert Wind            33.96      34.30   2   1   
  7 Kamaludeen, Aleena           Paso Del Nor           33.52      34.81   2 
  8 Sotelo, Nicole               Jane A. Hamb                      34.88   1 
  9 Hernandez, Kimberly          Jane A. Hamb                      34.96   1 
 10 Rapp, Venice                 Bill Sybert            35.18      35.20   2 
 11 Brown, Xcera                 Paso Del Nor                      35.22   1 
 12 Cintron, Selena              Bill Sybert            33.15      35.67   2 
 13 Vidal, Miabreanna            Bill Sybert            35.78      35.95   2 
 
Girls 400 Meter Dash eighth
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Corral, Zulema               Jane A. Hamb         1:15.37    1:12.08   2  10   
  2 Hernandez, Kimberly          Jane A. Hamb                    1:14.10   1   8   
  3 Lopez, Katia                 Desert Wind          1:22.84    1:18.72   2   6   
  4 Nevarez, Arieth              Desert Wind          1:19.88    1:18.84   2   4   
  5 Plascencia, Daneshka         Jane A. Hamb         1:24.21    1:27.52   2   2   
  6 Mendoza, Alessandra          Paso Del Nor         1:28.89    1:27.71   2   1   
  7 Gallegos, Jasmin             Paso Del Nor         1:33.20    1:31.13   1 
  8 Marquez, Mariah              Paso Del Nor         1:39.39    1:31.24   1 
 
Girls 800 Meter Run eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Leanos, Jenna                Jane A. Hamb         2:44.46    2:44.83   10   
  2 Escudero, Yesenia            Desert Wind          3:23.65    2:55.71    8   
  3 Gentry, Ashlee               Bill Sybert          3:16.49    3:21.18    6   
  4 Palacios, Alexis             Desert Wind          3:18.18    3:21.77    4   
  5 Miranda, Emma                Bill Sybert          3:51.93    3:25.16    2   
  6 Atayde, Cathy                Bill Sybert          3:22.96    3:38.25    1   
  7 Rios, Mia Danielle           Ernesto Sern         4:06.39    3:56.89  
 
Girls 1600 Meter Run eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Leanos, Jenna                Jane A. Hamb                    6:28.58   10   
  2 Chavez, Itzel                Desert Wind          6:54.30    6:44.97    8   
  3 Atayde, Cathy                Bill Sybert          8:00.42    7:30.63    6   
  4 Jimenez, Alisson             Paso Del Nor         7:52.11    7:47.87    4   
  5 Hernandez, Jezelyn           Paso Del Nor         8:02.14    8:02.68    2   
  6 Ceballos, Itaty              Ernesto Sern         7:36.00    8:12.68    1   
  7 Gutierrez, Jocelyn           Ernesto Sern         9:18.51    9:09.52  
  8 Campos, Yesenia              Paso Del Nor         9:04.67    9:16.61  
 
Girls 2400 Meter Run eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Palacios, Alexis             Desert Wind         11:21.21   10:37.39   10   
  2 Ceballos, Itaty              Ernesto Sern        11:31.00   11:54.05    8   
  3 Sanchez, Anais               Desert Wind         11:56.96   11:55.23    6   
  4 Hernandez, Jezelyn           Paso Del Nor        17:10.00   12:47.11    4   
  5 Campos, Yesenia              Paso Del Nor        14:04.57   14:55.43    2   
 
Girls 100 Meter Hurdles eighth
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Corral, Krisilyn             Ernesto Sern           20.18      20.41   2  10   
  2 Venzor, Ashlee               Desert Wind            20.09      20.45   2   8   
  3 Badajosa, Daniela            Desert Wind            20.71      21.10   2   6   
  4 Reyes, Katy                  Ernesto Sern           19.83      21.13   2   4   
  5 Parker, Remyah               Paso Del Nor           20.39      22.72   2   2   
  6 Arvelo, Desiree              Bill Sybert            23.08      24.96   1   1   
  7 Rapp, Venice                 Bill Sybert            22.30      25.42   1 
  8 Meza, Janell                 Paso Del Nor           21.34      30.17   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay eighth
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jane A. Hambric  'A'                                           58.29   20   
     1) Leanos, Jenna                   2) Martinez, Iolany               
     3) Corral, Zulema                  4) Enriquez, Gabriela             
  2 Paso Del Norte  'A'                                 58.78      58.51   16   
     1) Apodaca, Bella                  2) Munoz, Jazmyn                  
     3) Floyd, Ahviyona                 4) Bishop, Cathrine               
  3 Desert Wind  'A'                                               58.77   12   
     1) Hita, Kateleen                  2) Vallecillo, Nataly             
     3) Venzor, Ashlee                  4) Cain, Hannah                   
  4 Bill Sybert K-8  'A'                              1:05.61    1:03.95    8   
     1) Arvelo, Desiree                 2) Cintron, Selena                
     3) Gentry, Ashlee                  4) Rapp, Venice                   
 
Girls 4x200 Meter Relay eighth
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Paso Del Norte  'A'                               2:07.37    2:06.72   20   
     1) Apodaca, Bella                  2) Floyd, Ahviyona                
     3) Munoz, Jazmyn                   4) Bishop, Cathrine               
  2 Desert Wind  'A'                                             2:08.37   16   
     1) Hita, Kateleen                  2) Vallecillo, Nataly             
     3) Venzor, Ashlee                  4) Cain, Hannah                   
  3 Jane A. Hambric  'A'                                         2:15.38   12   
     1) De Haro, Keisha                 2) Moreno, Gianara                
     3) Treto, Yasmin                   4) Sotelo, Nicole                 
 
Girls 4x400 Meter Relay eighth
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jane A. Hambric  'A'                                         5:04.78   20   
     1) Corral, Zulema                  2) Martinez, Iolany               
     3) Enriquez, Gabriela              4) Leanos, Jenna                  
  2 Paso Del Norte  'A'                               5:09.10    5:09.45   16   
     1) Valanzuela, Mya                 2) Bishop, Cathrine               
     3) Parker, Remyah                  4) Floyd, Ahviyona                
  3 Desert Wind  'A'                                             5:43.04   12   
     1) Venzor, Alyssa                  2) Badajosa, Daniela              
     3) Lopez, Katia                    4) Sanchez, Anais                 
 
Girls High Jump eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Reyes, Katy                  Ernesto Sern         4-06.50    4-02.00   10   
  2 Chavez, Itzel                Desert Wind         13-01.50   J4-02.00    8   
  3 Vallecillo, Nataly           Desert Wind         12-05.50    4-00.00    6   
  4 Moreno, Gianara              Jane A. Hamb         3-10.00   J4-00.00    4   
  5 Leanos, Jenna                Jane A. Hamb                   J4-00.00    2   
  6 Martinez, Iolany             Jane A. Hamb         3-08.00    3-10.00    0.33
  6 Bishop, Cathrine             Paso Del Nor         3-10.00    3-10.00    0.33
  6 Parker, Remyah               Paso Del Nor         4-00.00    3-10.00    0.33
  9 Sanchez, Anais               Desert Wind         13-01.50   J3-10.00  
 
Girls Long Jump eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Corral, Krisilyn             Ernesto Sern        12-09.25   13-05.50   10   
  2 Charley, Ivana               Paso Del Nor        11-11.00   13-05.00    8   
  3 Kamaludeen, Aleena           Paso Del Nor        11-04.00   12-02.00    6   
  4 Rapp, Venice                 Bill Sybert         11-00.00   11-07.50    4   
  5 Badajosa, Daniela            Desert Wind         32-11.25   11-05.00    2   
  6 Sanchez, Anais               Desert Wind         29-09.00  J11-05.00    1   
  7 Parker, Remyah               Paso Del Nor        11-08.00  J11-05.00  
  8 Vidal, Miabreanna            Bill Sybert          8-11.00   10-01.50  
  9 Venzor, Alyssa               Desert Wind         26-03.25    9-08.50  
 10 De Haro, Keisha              Jane A. Hamb                    8-09.00  
 11 Coats, Savannah              Jane A. Hamb                    8-00.00  
 
Girls Triple Jump eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Treto, Yasmin                Jane A. Hamb        24-07.50   26-06.00   10   
  2 Valanzuela, Mya              Paso Del Nor        25-03.00   26-04.50    8   
  3 Corral, Krisilyn             Ernesto Sern                   26-00.00    6   
  4 Bishop, Cathrine             Paso Del Nor                   24-02.00    4   
  5 Kamaludeen, Aleena           Paso Del Nor        25-06.00   23-11.00    2   
  6 De Haro, Keisha              Jane A. Hamb        23-08.00   22-03.25    1   
  7 Badajosa, Daniela            Desert Wind         22-03.00   21-07.50  
  8 Coats, Savannah              Jane A. Hamb        20-00.00   18-05.00  
 
Girls Shot Put eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nelson, Victoria             Paso Del Nor        38-01.00   36-06.00   10   
  2 Leanos, Janelle              Jane A. Hamb        30-09.00   33-01.00    8   
  3 Escudero, Yesenia            Desert Wind         95-03.00   29-11.00    6   
  4 Hernandez, Kimberly          Jane A. Hamb                   29-08.00    4   
  5 Aguilar, Yasmine             Ernesto Sern        28-03.00   29-05.00    2   
  6 Payan, Ivry Vianney          Ernesto Sern        20-10.00   24-00.00    1   
  7 Marquez, Mariah              Paso Del Nor        20-03.75   21-03.00  
  8 Atayde, Cathy                Bill Sybert         19-08.00   20-04.00  
  8 Gonzalez, Ashley             Desert Wind         62-06.00   20-04.00  
 10 Rodriguez, Adamari           Jane A. Hamb        20-01.00   19-04.00  
 11 Gamez, Yudith                Desert Wind         65-07.75   17-07.00  
 12 Enriquez, Amy                Ernesto Sern        20-00.00   16-10.00  
 
Girls Discus Throw eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nelson, Victoria             Paso Del Nor           86-05      93-04   10   
  2 Leanos, Janelle              Jane A. Hamb        73-06.50      78-04    8   
  3 Aguilar, Yasmine             Ernesto Sern        62-10.50      64-01    6   
  4 Hernandez, Kimberly          Jane A. Hamb           54-07      60-11    4   
  5 Escudero, Yesenia            Desert Wind         90-04.75      59-09    2   
  6 Atayde, Cathy                Bill Sybert            56-01      56-03    1   
  7 Enriquez, Amy                Ernesto Sern           46-08      52-06  
  8 Marquez, Mariah              Paso Del Nor        43-10.25      50-08  
  9 Payan, Ivry Vianney          Ernesto Sern           46-03      45-11  
 10 Rodriguez, Adamari           Jane A. Hamb           48-04      44-02  
 11 Gamez, Yudith                Desert Wind           150-11      40-09  
 
Boys 100 Meter Dash seventh
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Acosta, Alan                 Paso Del Nor           12.42      13.51   2  10   
  2 Lazcano, Adrian              Desert Wind            13.11      13.57   2   8   
  3 Stuck, Jacob                 Paso Del Nor           13.30      13.68   2   6   
  4 Perez, Jonathan              Jane A. Hamb           13.62      13.94   2   4   
  5 Hernandez, Abraham           Paso Del Nor           14.24      14.46   1   2   
  6 Ramirez, Dante               Jane A. Hamb           14.08      14.60   2   1   
  7 Garcia, Christian Albert     Ernesto Sern           14.46      14.86   1 
  8 Brown, Jacen                 Bill Sybert            14.40      15.80   1 
  9 Holguin, Erick               Jane A. Hamb           13.78      16.16   2 
 10 Dominguez, Roman             Bill Sybert            14.93      16.23   1 
 11 Mendoza, Juan Carlos         Ernesto Sern           13.55      18.69   2 
 
Boys 200 Meter Dash seventh
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ibarra, Nathaniel            Paso Del Nor           28.49      27.53   2  10   
  2 Stuck, Jacob                 Paso Del Nor           26.95      28.10   2   8   
  3 Rangel, Erick                Desert Wind            29.84      30.30   2   6   
  4 Ramirez, Dante               Jane A. Hamb           30.93      30.94   1   4   
  5 Garcia, Christian Albert     Ernesto Sern           28.64      31.34   2   2   
  6 Holguin, Erick               Jane A. Hamb           33.40      33.12   1   1   
  7 Dominguez, Roman             Bill Sybert            31.90      33.83   1 
  8 Perez, Jonathan              Jane A. Hamb           30.46      34.18   2 
  9 Mendoza, Juan Carlos         Ernesto Sern           33.02      40.13   1 
 
Boys 400 Meter Dash seventh
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Orquiz, Alex                 Paso Del Nor         1:06.00    1:03.29   2  10   
  2 Perez, Jonathan              Jane A. Hamb         1:08.68    1:09.30   2   8   
  3 Avila, Matthew               Ernesto Sern                    1:10.54   1   6   
  4 Borja, David                 Paso Del Nor         1:08.68    1:11.46   2   4   
  5 Barajas, Santiago            Desert Wind          1:15.14    1:16.81   2   2   
  6 Maciel, Leonardo             Jane A. Hamb                    1:17.89   1   1   
  7 Sangrador, Jose Alberto      Ernesto Sern         1:29.00    1:25.77   2 
  8 Delgado, Ashton              Paso Del Nor         1:06.00    1:26.81   2 
 
Boys 800 Meter Run seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carrusco, Ethzon             Jane A. Hamb         2:42.87    2:30.13   10   
  2 Arambula, Miguel Esteban     Ernesto Sern         2:37.00    2:34.07    8   
  3 Payan, Oscar                 Paso Del Nor         2:38.80    2:36.80    6   
  4 Lopez, Yael                  Paso Del Nor         2:39.00    2:42.35    4   
  5 Avila, Matthew               Ernesto Sern         2:50.00    2:50.67    2   
  6 Maciel, Leonardo             Jane A. Hamb                    2:59.06    1   
  7 Ramirez, Anthony             Paso Del Nor         3:09.00    3:04.00  
  8 Valdez, Marcos               Jane A. Hamb         4:04.00    3:09.42  
 
Boys 1600 Meter Run seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arambula, Miguel Esteban     Ernesto Sern         6:22.46    5:55.11   10   
  2 Lopez, Yael                  Paso Del Nor         6:08.00    5:59.70    8   
  3 Garcia, Eduardo              Jane A. Hamb         6:07.00    6:09.73    6   
  4 Rodriguez, Moises            Jane A. Hamb                    6:14.60    4   
  5 Penaflor, Joel               Ernesto Sern                    6:32.83    2   
  6 Barajas, Santiago            Desert Wind                     6:41.13    1   
  7 Maciel, Leonardo             Jane A. Hamb         7:02.00    6:51.33  
  8 Perez, Saul                  Paso Del Nor        10:07.00    6:54.97  
  9 Centeno, Anthony             Paso Del Nor                    7:08.12  
 
Boys 2400 Meter Run seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Delgado, Danny               Ernesto Sern                    9:12.57   10   
  2 Lujan, Eduardo               Jane A. Hamb         9:36.36    9:34.93    8   
  3 Rodriguez, Moises            Jane A. Hamb         9:26.67    9:36.57    6   
  4 Garcia, Eduardo              Jane A. Hamb        10:14.46    9:39.29    4   
  5 Penaflor, Joel               Ernesto Sern         9:04.00   10:15.37    2   
  6 Barrio, Brayden              Paso Del Nor        10:27.67   10:37.52    1   
  7 Atayde, Derek                Paso Del Nor        10:57.05   11:10.15  
  8 Pena, Jacob                  Paso Del Nor                   11:53.66  
 
Boys 110 Meter Hurdles seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lazcano, Adrian              Desert Wind            20.04      21.20   10   
  2 Venzor, Jordan               Desert Wind            28.46      21.27    8   
  3 Rangel, Erick                Desert Wind            20.78      21.61    6   
  4 Hernandez, Abraham           Paso Del Nor                      21.96    4   
  5 Payan, Oscar                 Paso Del Nor           20.95      22.00    2   
  6 Hernandez, Tyler             Paso Del Nor           20.96      23.26    1   
  7 Ramirez, Dante               Jane A. Hamb           29.24      25.94  
 
Boys 300 Meter Hurdles seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carrusco, Ethzon             Jane A. Hamb                      52.15   10   
  2 Lujan, Eduardo               Jane A. Hamb           47.62      53.28    8   
  3 Hernandez, Abraham           Paso Del Nor           53.42      53.93    6   
  4 Rangel, Erick                Desert Wind            55.60      54.58    4   
  5 Payan, Oscar                 Paso Del Nor                      55.69    2   
  6 Hernandez, Tyler             Paso Del Nor           56.17    1:00.76    1   
 
Boys 4x100 Meter Relay seventh
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Paso Del Norte  'A'                                 54.34      52.95   20   
     1) Ibarra, Nathaniel               2) Castaneda, Fabien              
     3) Rizo, Aidan                     4) Acosta, Alan                   
  2 Desert Wind  'A'                                               53.68   16   
     1) Lazcano, Adrian                 2) Salas, Gino                    
     3) Zaragoz, Josef                  4) Venzor, Jordan                 
 
Boys 4x200 Meter Relay seventh
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Paso Del Norte  'A'                               1:51.12    1:53.10   20   
     1) Ibarra, Nathaniel               2) Castaneda, Fabien              
     3) Rizo, Aidan                     4) Acosta, Alan                   
  2 Desert Wind  'A'                                             1:53.18   16   
     1) Lazcano, Adrian                 2) Salas, Gino                    
     3) Tarango, Manuel                 4) Flores, Jesus                  
  3 Jane A. Hambric  'A'                                         2:06.60   12   
     1) Holguin, Erick                  2) Muñoz, Mathias                 
     3) Garcia, Eduardo                 4) Marinelarena, Byron            
 
Boys 4x400 Meter Relay seventh
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jane A. Hambric  'A'                                         4:45.55   20   
     1) Carrusco, Ethzon                2) Rodriguez, Moises              
     3) Perez, Jonathan                 4) Lujan, Eduardo                 
  2 Paso Del Norte  'A'                               4:45.97    4:46.09   16   
     1) Borja, David                    2) Stuck, Jacob                   
     3) Rizo, Aidan                     4) Orquiz, Alex                   
  3 Ernesto Serna K-8  'A'                                       4:56.90   12   
 
Boys High Jump seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lazcano, Adrian              Desert Wind         13-03.00    4-04.00   10   
  2 Castaneda, Fabien            Paso Del Nor         4-02.00   J4-04.00    8   
  3 Lopez, Yael                  Paso Del Nor         4-02.00    4-02.00    6   
 -- Arambula, Miguel Esteban     Ernesto Sern         4-00.00         NH  
 
Boys Long Jump seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carrusco, Ethzon             Jane A. Hamb        13-05.00   14-06.00   10   
  2 Castaneda, Fabien            Paso Del Nor        15-09.75   14-05.00    8   
  3 Lazcano, Adrian              Desert Wind         46-01.25   13-07.00    6   
  4 Garcia, Eduardo              Jane A. Hamb                   13-06.00    4   
  5 Holguin, Erick               Jane A. Hamb        11-04.25   13-00.00    2   
  6 Garcia, Christian Albert     Ernesto Sern        12-05.00   12-10.50    1   
  7 Rizo, Aidan                  Paso Del Nor        14-05.00   12-09.50  
  8 Ibarra, Nathaniel            Paso Del Nor        14-06.00   12-06.50  
  9 Brown, Jacen                 Bill Sybert         12-03.50   12-05.50  
 10 Arambula, Miguel Esteban     Ernesto Sern        12-09.00   12-03.00  
 11 Barajas, Santiago            Desert Wind          9-09.00   10-04.00  
 12 Dominguez, Roman             Bill Sybert                     9-08.00  
 
Boys Triple Jump seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lujan, Eduardo               Jane A. Hamb        29-04.00   30-07.00   10   
  2 Carrusco, Ethzon             Jane A. Hamb        26-05.00   30-03.00    8   
  3 Rizo, Aidan                  Paso Del Nor        32-02.00   29-07.00    6   
  4 Ibarra, Nathaniel            Paso Del Nor        25-04.00   28-03.00    4   
  5 Perez, Jonathan              Jane A. Hamb        25-10.00   28-02.00    2   
  6 Brown, Jacen                 Bill Sybert         23-04.00   25-05.00    1   
  7 Rangel, Erick                Desert Wind         24-07.00   23-08.50  
  8 Barajas, Santiago            Desert Wind                    22-01.50  
  9 Dominguez, Roman             Bill Sybert         23-02.50   21-08.25  
 
Boys Shot Put seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alvarado, Roman Nathanie     Ernesto Sern        30-09.00   29-10.00   10   
  2 Marinelarena, Byron          Jane A. Hamb        28-09.00   28-02.00    8   
  3 Beltran, Josant              Desert Wind                    24-01.00    6   
  4 Salcido, Gabriel Isaiah      Ernesto Sern        24-05.00   23-11.00    4   
  5 Acosta, Damian               Bill Sybert         22-07.00   21-10.00    2   
  6 Payan, Oscar                 Paso Del Nor        25-01.50   19-10.00    1   
  7 Rivas, Enrique               Paso Del Nor        22-08.25   18-11.00  
 
Boys Discus Throw seventh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alvarado, Roman Nathanie     Ernesto Sern           97-01      99-03   10   
  2 Lujan, Eduardo               Jane A. Hamb           98-00      84-00    8   
  3 Marinelarena, Byron          Jane A. Hamb           85-00      77-02    6   
  4 Salcido, Gabriel Isaiah      Ernesto Sern           69-04      69-01    4   
  5 Payan, Oscar                 Paso Del Nor           63-02      65-05    2   
  6 Acosta, Damian               Bill Sybert            62-03      63-01    1   
  7 Rivas, Enrique               Paso Del Nor           62-10      52-04  
  8 Beltran, Josant              Desert Wind           157-09      51-05  
 
Boys 100 Meter Dash eighth
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Flores, Julian               Bill Sybert            11.33      11.51   2  10   
  2 Harrelson, Cameron           Bill Sybert            11.55      11.61   2   8   
  3 Carrillo, Carlos             Bill Sybert            12.50      12.12   2   6   
  4 Ramirez, Jesse               Paso Del Nor           12.26      12.18   2   4   
  5 Rhee, Dylan                  Paso Del Nor           12.90      12.24   2   2   
  6 Goytia, Bryan                Paso Del Nor           13.08      12.27   2   1   
  7 Ortiz, Edgar Jose            Ernesto Sern           13.23      13.78   1 
  8 Dominguez, Isaac             Ernesto Sern           15.71      14.20   1 
  9 Figueroa, Javier             Ernesto Sern                      15.51   1 
 
Boys 200 Meter Dash eighth
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Flores, Julian               Bill Sybert            24.05      24.98   2  10   
  2 Harrelson, Cameron           Bill Sybert            25.02      26.14   2   8   
  3 Ramirez, Erick               Bill Sybert            25.86      26.65   2   6   
  4 Marrufo, Alfredo             Desert Wind            27.71      27.88   2   4   
  5 Goytia, Bryan                Paso Del Nor           27.32      27.92   2   2   
  6 Olivas, Emilio               Paso Del Nor           28.05      29.18   2   1   
  7 Ortiz, Edgar Jose            Ernesto Sern           28.21      29.57   1 
  8 Romero, Adrian               Desert Wind            29.24      30.35   1 
  9 Smith, Isaiah                Paso Del Nor           35.09      30.57   1 
 
Boys 400 Meter Dash eighth
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Holguin, Uzziah              Bill Sybert          1:05.55    1:02.46   2  10   
  2 Gonzalez, Gilbert            Bill Sybert          1:07.30    1:04.83   2   8   
  3 Moya, Daniel                 Jane A. Hamb         1:13.13    1:06.06   2   6   
  4 Barragán, Gael               Desert Wind                     1:07.23   1   4   
  5 Madrid, Adrian               Paso Del Nor         1:07.49    1:08.19   2   2   
  6 Turner, Malcolm              Bill Sybert                     1:10.32   1   1   
  7 Valdez, Carlos               Ernesto Sern                    1:13.92   1 
  8 Beltran, Adrian              Ernesto Sern         1:12.00    1:16.83   2 
  9 Fierro, Luis                 Jane A. Hamb         1:20.62    1:18.02   1 
 10 Galarza, Jesus               Paso Del Nor                    1:19.92   1 
 11 Barraza, Ian                 Ernesto Sern                    1:25.66   1 
 
Boys 800 Meter Run eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Renteria, Brandon Ethan      Ernesto Sern         2:32.96    2:27.59   10   
  2 Barron, Angel                Bill Sybert          2:36.45    2:27.96    8   
  3 Holguin, Uzziah              Bill Sybert          2:39.34    2:33.78    6   
  4 Barrio, Bryant               Paso Del Nor         2:39.02    2:36.80    4   
  5 Mendez, Aaron                Bill Sybert          2:25.37    2:37.07    2   
  6 Madrid, Adrian               Paso Del Nor         2:39.58    2:38.98    1   
  7 Sosa, Jared                  Desert Wind          2:44.14    2:48.28  
  8 Macias, Adrian               Paso Del Nor         2:28.46    2:51.76  
  9 Beltran, Adrian              Ernesto Sern                    2:52.50  
 10 Fierro, Luis                 Jane A. Hamb         3:01.00    3:11.68  
 
Boys 1600 Meter Run eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sanchez, Martin              Bill Sybert          5:36.11    5:43.99   10   
  2 Mendez, Aaron                Bill Sybert          5:53.74    5:51.93    8   
  3 Barrio, Bryant               Paso Del Nor         6:05.00    5:57.07    6   
  4 Olsen, Brendan               Paso Del Nor         9:05.00    6:05.45    4   
  5 Tinajero, Jacob              Bill Sybert          5:46.78    6:11.07    2   
  6 Renteria, Brandon Ethan      Ernesto Sern                    6:18.41    1   
  7 Sosa, Jared                  Desert Wind                     6:18.63  
  8 Moya, Daniel                 Jane A. Hamb                    6:40.02  
  9 Macias, Adrian               Paso Del Nor         9:05.00    6:40.88  
 10 Gomez, Jose                  Jane A. Hamb         6:48.52    6:48.35  
 
Boys 2400 Meter Run eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sanchez, Martin              Bill Sybert          8:36.18    8:46.43   10   
  2 Tinajero, Jacob              Bill Sybert          8:34.58    8:46.84    8   
  3 Pasillas, Andrew             Bill Sybert          8:49.74    9:30.96    6   
  4 Ramos, Angel                 Desert Wind         13:03.00    9:30.97    4   
  5 Romero, Adrian               Desert Wind         10:13.21    9:45.46    2   
  6 Guzman, Edgar                Paso Del Nor        10:21.92   10:24.75    1   
  7 Galarza, Jesus               Paso Del Nor        10:17.65   10:24.79  
 
Boys 110 Meter Hurdles eighth
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Fish, Dylan                  Paso Del Nor           19.30      19.65   2  10   
  2 Minjaris, Ricardo            Bill Sybert            19.43      20.08   2   8   
  3 Mendez, Jeffrey              Ernesto Sern           20.37      20.77   2   6   
  4 Jones, Johnathan             Desert Wind            22.90      21.75   1   4   
  5 Guzman, Edgar                Paso Del Nor           22.02      21.80   1   2   
  6 Gonzalez, Cesar              Ernesto Sern                      21.81   1   1   
  7 Sanchez, Jeremiah            Ernesto Sern           21.62      23.56   2 
  8 Fierro, Luis                 Jane A. Hamb           24.00      31.82   1 
 
Boys 300 Meter Hurdles eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barron, Angel                Bill Sybert            50.68      49.13   10   
  2 Gonzalez, Gilbert            Bill Sybert            54.29      50.56    8   
  3 Gonzalez, Cesar              Ernesto Sern                      51.28    6   
  4 Barragán, Gael               Desert Wind            51.46      51.39    4   
  5 Smith, Isaiah                Paso Del Nor           51.17      52.27    2   
  6 Sanchez, Jeremiah            Ernesto Sern                      53.16    1   
  7 Jones, Johnathan             Desert Wind            53.83      53.41  
  8 Minjaris, Ricardo            Bill Sybert            54.67      53.46  
 
Boys 4x100 Meter Relay eighth
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Paso Del Norte  'A'                                 50.49      49.64   20   
     1) Ramirez, Jesse                  2) Rhee, Dylan                    
     3) Fish, Dylan                     4) Ortiz, Kevin                   
  2 Desert Wind  'A'                                               52.86   16   
     1) Salas, Bryan                    2) Marrufo, Alfredo               
     3) Flores, Gilbert                 4) Griego, Tristan                
  3 Ernesto Serna K-8  'A'                                         52.91   12   
     1) Apodaca, Alonzo                 2) Dominguez, Isaac               
     3) Mejia, Eric                     4) Moreno, Jonathan               
 
Boys 4x200 Meter Relay eighth
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bill Sybert K-8  'A'                              1:42.86    1:44.97   20   
     1) Flores, Julian                  2) Harrelson, Cameron             
     3) Ramirez, Erick                  4) Carrillo, Carlos               
  2 Paso Del Norte  'A'                               1:48.00    1:46.03   16   
     1) Ramirez, Jesse                  2) Rhee, Dylan                    
     3) Fish, Dylan                     4) Ortiz, Kevin                   
  3 Desert Wind  'A'                                             1:50.39   12   
     1) Salas, Bryan                    2) Marrufo, Alfredo               
     3) Flores, Gilbert                 4) Griego, Tristan                
  4 Ernesto Serna K-8  'A'                                       1:52.60    8   
     1) Apodaca, Alonzo                 2) Mejia, Eric                    
     3) Moreno, Jonathan                4) Ortiz, Edgar Jose              
 
Boys 4x400 Meter Relay eighth
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bill Sybert K-8  'A'                              4:25.27    4:16.03   20   
     1) Holguin, Uzziah                 2) Barron, Angel                  
     3) Gonzalez, Gilbert               4) Carrillo, Carlos               
  2 Paso Del Norte  'A'                               4:12.37    4:32.14   16   
     1) Olivas, Emilio                  2) Gutierrez, Luis                
     3) Smith, Isaiah                   4) Goytia, Bryan                  
  3 Desert Wind  'A'                                             4:40.41   12   
     1) Ramos, Angel                    2) Munoz, Joshua                  
     3) Flores, Gilbert                 4) Griego, Tristan                
  4 Ernesto Serna K-8  'A'                                       4:59.78    8   
 
Boys High Jump eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tinajero, Jacob              Bill Sybert          5-02.00    5-04.00   10   
  2 Harrelson, Cameron           Bill Sybert          5-02.00    5-02.00    8   
  3 Fish, Dylan                  Paso Del Nor         5-02.00    5-00.00    6   
  4 Marrufo, Alfredo             Desert Wind                     4-08.00    4   
  5 Ramirez, Jesse               Paso Del Nor         4-08.00    4-04.00    2   
  6 Minjaris, Ricardo            Bill Sybert          4-04.00   J4-04.00    1   
  7 Olivas, Emilio               Paso Del Nor                    4-02.00  
  7 Barragán, Gael               Desert Wind                     4-02.00  
 -- Sanchez, Jeremiah            Ernesto Sern                         NH  
 -- Gonzalez, Cesar              Ernesto Sern         4-06.00         NH  
 -- Fierro, Luis                 Jane A. Hamb         4-00.00         NH  
 
Boys Long Jump eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Flores, Julian               Bill Sybert         17-00.00   17-02.00   10   
  2 Ramirez, Edwardo             Jane A. Hamb        17-03.00   17-01.00    8   
  3 Marrufo, Alfredo             Desert Wind         46-03.00   16-05.00    6   
  4 Fish, Dylan                  Paso Del Nor        16-01.00   15-07.00    4   
  5 Ortiz, Edgar Jose            Ernesto Sern        15-00.00   15-05.50    2   
  6 Ortiz, Kevin                 Paso Del Nor        14-10.00   15-02.00    1   
  7 Ramirez, Erick               Bill Sybert         14-00.00   15-00.00  
  7 Renteria, Brandon Ethan      Ernesto Sern        16-00.00   15-00.00  
  9 Smith, Isaiah                Paso Del Nor        12-08.00   14-05.00  
 10 Moya, Daniel                 Jane A. Hamb        11-02.00   14-04.00  
 11 Sosa, Jared                  Desert Wind                    12-08.50  
 12 Beltran, Adrian              Ernesto Sern        12-01.00   12-08.00  
 13 Gomez, Jose                  Jane A. Hamb        11-09.00   11-01.00  
 
Boys Triple Jump eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Harrelson, Cameron           Bill Sybert         36-03.50   36-05.50   10   
  2 Minjaris, Ricardo            Bill Sybert         29-10.00   31-05.00    8   
  3 Rhee, Dylan                  Paso Del Nor        30-08.00   31-04.50    6   
  4 Barrio, Bryant               Paso Del Nor        28-09.00   30-07.00    4   
  5 Smith, Isaiah                Paso Del Nor        27-08.00   28-06.00    2   
  6 Moya, Daniel                 Jane A. Hamb        28-05.50   27-09.00    1   
 -- Ramirez, Edwardo             Jane A. Hamb        33-03.50         ND  
 
Boys Shot Put eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dominguez, Isaac             Ernesto Sern        39-05.00   36-01.00   10   
  2 Figueroa, Javier             Ernesto Sern        33-05.00   36-00.00    8   
  3 Kimba, Alexander             Jane A. Hamb        34-11.00   33-09.00    6   
  4 Chavira, Luis                Ernesto Sern        35-00.00   30-07.00    4   
  5 Abasta, Joseph               Desert Wind         04-11.75   30-01.00    2   
  6 Jones, Johnathan             Desert Wind         95-05.75   29-09.00    1   
  7 Gloria, Roberto              Jane A. Hamb        28-05.00   27-09.00  
  8 Ruacho, Brandon              Jane A. Hamb        28-04.00   27-03.00  
  9 Trejo, Anthony               Bill Sybert         29-05.00   27-00.00  
 10 Villa, Brian                 Bill Sybert         29-03.00   25-10.00  
 11 Valles, Sebastian            Bill Sybert         26-10.00   22-01.00  
 
Boys Discus Throw eighth
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dominguez, Isaac             Ernesto Sern          111-10     125-07   10   
  2 Trejo, Anthony               Bill Sybert           120-05     122-11    8   
  3 Flores, Jesus                Desert Wind                      110-02    6   
  4 Bustillos, Pablo             Ernesto Sern           99-09     103-06    4   
  5 Abasta, Joseph               Desert Wind                       99-01    2   
  6 Ruacho, Brandon              Jane A. Hamb           49-05      88-04    1   
  7 Kimba, Alexander             Jane A. Hamb           99-04      87-09  
  8 Gloria, Roberto              Jane A. Hamb           85-10      87-02  
  9 Jones, Johnathan             Desert Wind                       84-11  
 10 Jasso, Julian                Bill Sybert            79-07      77-06  
 11 Valles, Sebastian            Bill Sybert            78-09      72-02  
 12 Figueroa, Javier             Ernesto Sern           60-07      70-00  
 
              Women - seventh - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Desert Wind                161        2) BILL SYBERT K-8           149   
    3) Paso Del Norte              85.50     4) Jane A. Hambric            56.50
    5) Ernesto Serna K-8           38                                           
 
               Women - eighth - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Jane A. Hambric            151.33     2) Paso Del Norte            135.66
    3) Desert Wind                133        4) Ernesto Serna K-8          74   
    5) BILL SYBERT K-8             29                                           
 
                Men - seventh - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Paso Del Norte             176        2) Jane A. Hambric           166   
    3) Desert Wind                 99        4) Ernesto Serna K-8          83   
    5) BILL SYBERT K-8              4                                           
 
                Men - eighth - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) BILL SYBERT K-8            248        2) Paso Del Norte            119   
    3) Ernesto Serna K-8           91        4) Desert Wind                83   
    5) Jane A. Hambric             22