Laramie High School Hy-Tek's MEET MANAGER 8:59 PM 2/13/2015 Page 1
Shine 2015 - 2/13/2015
 
Laramie Wy
Results
Girls 55 Meter Dash
Name School Finals
 
Finals
1 Johnson, Brooke Kelly Walsh 7.41 10
2 Edeen, Gabby Sheridan Hig 7.44 8
3 Carter, Hannah Kelly Walsh 7.63 6
4 Turner, Ashley Cheyenne Eas 7.63 5
5 Parker, Bobbi Rock Springs 7.72 4
6 Williamson, Allee Cheyenne Cen 7.75 3
7 Reynolds, Katie Laramie High 7.82 2
8 Cunningham, Cricket Big Horn 7.85 1
9 Stewart, Alicia Sheridan Hig 7.96
10 Taylor, Alexis Cheyenne Sou 7.97
10 Wolfe, Toni Nchs Girls I 7.97
12 Gordon, Brooke Cody High Sc 7.98
13 Gibb, Cayley Cheyenne Cen 7.98
14 Nelson, Abby Big Piney 7.98
15 Withers, Carolina Cheyenne Eas 8.00
16 Christensen, Siri Nchs Girls I 8.04
17 Grant, Mariah Sheridan Hig 8.05
18 Spradlin, Madison Cody High Sc 8.05
19 Gagne, Cece Kelly Walsh 8.06
20 Pischer, Devyn Laramie High 8.13
21 Lamb, Haydn Sheridan Hig 8.17
22 Vialpando, Courtnee Laramie High 8.18
23 Maxey, Bridgette Sheridan Hig 8.20
24 Clemens, Baylee Big Horn 8.22
25 Joyner, Sarah Green River 8.23
26 Culver, Nicole Laramie High 8.27
27 White, Samantha Nchs Girls I 8.28
27 Moffitt, Kelsey Green River 8.28
27 Ringle, McKayla Cheyenne Cen 8.28
30 Withers, Eryka Cheyenne Eas 8.28
31 Chipperfield, Kendal Kelly Walsh 8.32
32 Fender, Emily Cheyenne Cen 8.33
33 Holmberg, Kaylie Nchs Girls I 8.35
34 Sanchez, Sierra Nchs Girls I 8.39
35 Atkinson, Sydney Big Horn 8.39
36 Hendricks, Kirsten Sheridan Hig 8.39
37 Merritt, Savannah Cheyenne Eas 8.42
38 Adamson, Heidi Cody High Sc 8.43
39 Reynolds, Taylor Laramie High 8.47
40 Hooge, Emily Sheridan Hig 8.49
41 Burton, Samantha Sheridan Hig 8.51
42 Bartsch, Sierra Nchs Girls I 8.51
43 Bland, Madison Sheridan Hig 8.53
44 Henderson, Hayley Green River 8.53
45 Joslin, Lily Cheyenne Eas 8.54
46 Langlois, JeNay Big Piney 8.55
47 Yorgason, Kyli Riverton WY 8.57
48 Camago, Michela Cheyenne Sou 8.59
49 Tuttle, Kaylee Rock Springs 8.60
50 Blethen, Courtney Cody High Sc 8.60
51 VonKrosigk, Gracie Sheridan Hig 8.61
52 Barnett, McKinsey Laramie High 8.66
 
53 Garland, Jordan Cheyenne Eas 8.68
54 Longress, Tori Laramie High 8.69
55 Cone, Marie Cheyenne Cen 8.72
56 Zirger, Samantha Kelly Walsh 8.73
57 Blazovich, Madison Rock Springs 8.73
58 Saul, Allison Nchs Girls I 8.78
59 Roggenbuck, Miranda Cheyenne Sou 8.79
60 Perala, Karen Cheyenne Eas 8.85
61 VonKrosigk, Sara Sheridan Hig 8.85
62 Raybuck, Tara Cheyenne Sou 8.86
63 Kimball, Courtnee Cheyenne Cen 8.87
64 Thiel, Katy Sheridan Hig 8.88
65 Douglas, Emily Laramie High 8.90
66 Arrington, Justa Cody High Sc 8.92
67 Boehm, Lea Laramie High 8.93
68 Welch, Maddie Cody High Sc 8.93
69 Cabera, Alexis Big Piney 8.94
70 Archuleta, Cheyenne Sheridan Hig 8.95
71 Arnold, Alexis Kelly Walsh 8.97
72 Migrants, Loren Sheridan Hig 9.01
73 Anderson, Adriane Sheridan Hig 9.08
74 Conrad, Sarah Cheyenne Eas 9.08
75 Gracia, Jicell Cheyenne Sou 9.14
76 Hecht, Charlotte Cheyenne Eas 9.14
77 Heinz, Josephine Laramie High 9.26
78 Weidler, Sarah Cheyenne Eas 9.33
79 Bacon, Sarah Tongue River 9.34
80 Cossitt, Monica Laramie High 9.35
81 Heins, Natasha Cheyenne Eas 9.42
82 Klawon, Mariah Cheyenne Eas 9.53
83 Heseltine, Katie Big Piney 9.56
84 Wesley, Alyx Big Piney 9.58
85 Faas, Alex Cheyenne Eas 9.64
86 Fender, Amanda Cheyenne Cen 9.67
87 Clark, Julia Cheyenne Eas 9.83
88 Denning, Grace Cheyenne Eas 10.00
89 Jennings, Crissa Kelly Walsh 10.00
90 Jeffersen, Sydne Cheyenne Eas 10.10
91 Daffron, Dharma Riverton WY 10.28
92 McCallister, Abbey Big Horn 10.32
93 Wimp, Annie Big Piney 10.39
94 Liles, Olivia Big Piney 10.43
95 Mockler, Hailey Big Piney 10.78
--- Gopp, Kaylie Riverton WY NT
--- Jones, Leah Laramie High NT
--- Ppdrazik, Sydney Kelly Walsh NT
--- Weber, Sydne Cheyenne Eas NT
--- Tracy, Jessica Big Horn NT
--- Mayer, Lydia Big Horn NT
--- Pickerd, Caely Laramie High NT
Girls 200 Meter Dash
Name School Finals
 
Finals
1 Farnham, Phoenix Laramie High 26.99 10
2 Stewart, Cali Cheyenne Sou 27.41 8
 
Finals ... (Girls 200 Meter Dash)
Name School Finals
 
3 Barnes, Kaitlin Nchs Girls I 28.24 6
4 Clark, Mary Laramie High 28.30 5
5 Reynolds, Katie Laramie High 28.38 4
6 Gibb, Cayley Cheyenne Cen 28.60 3
7 Codr, Amber Cheyenne Sou 28.62 2
8 Grant, Mariah Sheridan Hig 28.62 1
9 Nelson, Abby Big Piney 28.68
10 Cunningham, Cricket Big Horn 28.86
11 Parker, Bobbi Rock Springs 28.87
12 Bland, Madison Sheridan Hig 29.01
13 White, Samantha Nchs Girls I 29.10
14 Gordon, Brooke Cody High Sc 29.13
15 Story, Sasha Kelly Walsh 29.22
16 Gagne, Cece Kelly Walsh 29.50
17 Charron, Jessica Nchs Girls I 29.50
18 Wolfe, Toni Nchs Girls I 29.52
19 Pischer, Devyn Laramie High 29.52
20 Mccrann, Kristen Rock Springs 29.62
21 Hernandez, Lexi Laramie High 29.63
22 Haller, Amanda Nchs Girls I 29.67
23 Holmberg, Kaylie Nchs Girls I 29.80
24 Price, Jennica Cheyenne Sou 29.83
25 Maxey, Bridgette Sheridan Hig 29.94
26 Vialpando, Courtnee Laramie High 30.04
27 Palmer, Jade Kelly Walsh 30.18
28 Reynolds, Taylor Laramie High 30.20
29 Hendricks, Kirsten Sheridan Hig 30.20
30 Sanchez, Sierra Nchs Girls I 30.24
31 Klahn, Kaitlyn Cheyenne Eas 30.27
32 Burton, Samantha Sheridan Hig 30.29
33 Clift, Kaley Cheyenne Cen 30.34
34 Joyner, Sarah Green River 30.36
35 Barbier, Becky Laramie High 30.36
36 Chipperfield, Kendal Kelly Walsh 30.38
37 Cone, Marie Cheyenne Cen 30.45
38 Lamb, Haydn Sheridan Hig 30.57
39 Lange, Ali Rock Springs 30.66
40 Adamson, Heidi Cody High Sc 30.72
41 Ordahl, Samara Sheridan Hig 30.77
42 Huber, Holly Green River 30.78
43 Rameriaz, Jasmine Rock Springs 30.80
44 Garbutt, Nicholynne Nchs Girls I 30.87
45 Moffitt, Kelsey Green River 30.90
46 Hooge, Emily Sheridan Hig 30.96
47 Olson, Tazmyn Big Horn 31.09
48 Yager, Madison Cheyenne Cen 31.17
49 Culver, Nicole Laramie High 31.17
50 Yorgason, Kyli Riverton WY 31.18
51 Longress, Tori Laramie High 31.26
52 Clemens, Baylee Big Horn 31.36
53 Mayer, Lydia Big Horn 31.37
54 Atkinson, Sydney Big Horn 31.41
55 Henderson, Hayley Green River 31.52
56 Johnson, Eve Cody High Sc 31.55
 
57 Bartsch, Sierra Nchs Girls I 31.55
58 Langlois, JeNay Big Piney 31.58
59 Berry, Catie Cheyenne Cen 31.59
60 Tuttle, Kaylee Rock Springs 32.00
61 Osborne, Michaela Cody High Sc 32.00
62 Frentheway, Aubrey Cheyenne Cen 32.01
63 VonKrosigk, Sara Sheridan Hig 32.03
64 Tracy, Jessica Big Horn 32.06
65 Alvarez, Savanna Cheyenne Sou 32.10
66 Roggenbuck, Miranda Cheyenne Sou 32.19
67 Williams, Shiylee Cheyenne Sou 32.44
68 Swearingen, Ashley Cheyenne Cen 32.61
69 Merrill, Hannah Cheyenne Cen 33.04
70 Archuleta, Cheyenne Sheridan Hig 33.24
71 Blethen, Courtney Cody High Sc 33.35
72 Pope, Megan Cheyenne Eas 33.68
73 Camago, Michela Cheyenne Sou 33.72
74 Nichols, Destiny Cheyenne Sou 34.42
75 Klawon, Mariah Cheyenne Eas 34.56
76 Gopp, Kaylie Riverton WY 35.43
77 Faas, Alex Cheyenne Eas 35.93
78 Gullien, Eleni Rock Springs 36.74
79 Chai, Ariel Laramie High 38.08
80 Collins Lippincott, Taylor Kelly Walsh 38.18
81 Jeffersen, Sydne Cheyenne Eas 41.06
--- VonKrosigk, Gracie Sheridan Hig NT
--- Arnold, Alexis Kelly Walsh NT
--- Ppdrazik, Sydney Kelly Walsh NT
--- Reed, Emily Cody High Sc NT
--- Johnson, Brooke Kelly Walsh NT
--- DeLeon, Haleigh Cody High Sc NT
--- Blazovich, Madison Rock Springs NT
--- Taylor, Alexis Cheyenne Sou NT
--- Carter, Hannah Kelly Walsh NT
--- Boehm, Lea Laramie High NT
Girls 400 Meter Dash
Name School Finals
 
Finals
1 Farnham, Phoenix Laramie High 1:02.35 10
2 Turner, Ashley Cheyenne Eas 1:03.33 8
3 Sherrodd, Kayla Laramie High 1:03.42 6
4 Edeen, Gabby Sheridan Hig 1:03.54 5
5 Parker, Bobbi Rock Springs 1:05.26 4
6 Olsen, Molly Nchs Girls I 1:05.45 3
7 Withers, Eryka Cheyenne Eas 1:06.13 2
8 Lange, Ali Rock Springs 1:06.21 1
9 Cunningham, Cricket Big Horn 1:06.59
10 Black, Molly Cheyenne Cen 1:07.54
11 Hendricks, Kirsten Sheridan Hig 1:07.73
12 Sanchez, Sierra Nchs Girls I 1:07.76
13 Smethurst, Alicia Nchs Girls I 1:08.08
14 Shepard, Madesta Sheridan Hig 1:08.35
15 Barbier, Becky Laramie High 1:08.52
16 Elliott, Zoey Big Piney 1:08.96
17 Fender, Emily Cheyenne Cen 1:09.00
 
Finals ... (Girls 400 Meter Dash)
Name School Finals
 
18 Rameriaz, Jasmine Rock Springs 1:09.01
19 Saul, Allison Nchs Girls I 1:09.06
20 Hooge, Emily Sheridan Hig 1:09.26
21 Britz, Samantha Laramie High 1:09.66
22 Lane, Hanna Cheyenne Cen 1:09.95
23 Dolcater, Madyson Riverton WY 1:10.06
24 Clift, Kaley Cheyenne Cen 1:10.22
25 Jurkowski, Sammi Cheyenne Eas 1:10.66
26 Smith, Kaisha Kelly Walsh 1:10.94
27 Merritt, Savannah Cheyenne Eas 1:11.07
28 Ringle, McKayla Cheyenne Cen 1:11.27
29 Maxey, Bridgette Sheridan Hig 1:11.40
30 Stewart, Alicia Sheridan Hig 1:12.40
31 Roggenbuck, Miranda Cheyenne Sou 1:12.75
32 Taylor, Alexis Cheyenne Sou 1:13.14
33 Blethen, Courtney Cody High Sc 1:15.29
34 Merrill, Hannah Cheyenne Cen 1:15.62
35 Bird, Eliza Cheyenne Cen 1:16.21
36 Williams, Shiylee Cheyenne Sou 1:17.63
37 Nichols, Destiny Cheyenne Sou 1:18.75
38 Fender, Amanda Cheyenne Cen 1:21.65
39 Gullien, Eleni Rock Springs 1:24.41
40 Villansenor, Susy Laramie High 1:25.54
--- Bland, Madison Sheridan Hig NT
--- Knezovich, Kirsten Green River NT
Girls 800 Meter Run
Name School Finals
 
Finals
1 Fredrick, Abbie Cheyenne Eas 2:29.74 10
2 Sherrodd, Kayla Laramie High 2:35.05 8
3 DeWolf, Ella Laramie High 2:37.60 6
4 Hamerlinck, Claire Laramie High 2:38.83 5
5 Robinson, Xiomara Sheridan Hig 2:40.79 4
6 Smith-Lopez, Maria Laramie High 2:46.83 3
7 Dunn, Mazzy Kelly Walsh 2:47.45 2
8 Elliott, Zoey Big Piney 2:47.80 1
9 Goodrich, Katheryn Cheyenne Cen 2:48.36
10 Sauerwein, Kathryn Cody High Sc 2:48.51
11 Baskaran, Mrudhula Laramie High 2:50.27
12 Monahan, Jessee Cheyenne Sou 2:50.63
13 Davison, McKenzi Big Piney 2:50.68
14 Whitcomb, Brittany Cheyenne Sou 2:53.12
15 Smith, Brooke Laramie High 2:53.14
16 Cowan, Keturah Cheyenne Sou 2:54.16
17 Cogley-Huntington, Kendall Cheyenne Cen 2:54.80
18 Colegate, Serena Cheyenne Sou 2:54.94
19 Robinson, Cassandra Sheridan Hig 2:56.79
20 Edeen, Gracie Sheridan Hig 2:58.70
21 Jarrard, Shelby Nchs Girls I 2:59.27
22 Smith, Kaisha Kelly Walsh 3:00.17
23 Jarrard, Shannon Nchs Girls I 3:00.71
24 Jurkowski, Sammi Cheyenne Eas 3:01.92
25 Tracy, Halley Big Horn 3:02.52
 
26 Zuver, Luchia Cheyenne Sou 3:06.25
27 Jolovich, Courtney Tongue River 3:06.72
28 Hughes, Abby Big Piney 3:07.33
29 Whiteman, Emma Sheridan Hig 3:08.04
30 Swan, McKenna Sheridan Hig 3:09.37
31 McClure, Karly Sheridan Hig 3:10.39
32 Hutton, Jacey Sheridan Hig 3:10.43
33 Corsi, Cambria Cheyenne Eas 3:13.91
34 Oldman, Angelina Riverton WY 3:19.26
35 Wiley, Hannah Sheridan Hig 3:22.65
36 Hess, Megan Cheyenne Cen 3:22.89
37 Hegy, Marissa Sheridan Hig 3:23.70
38 Willyerd, Kacey Cheyenne Cen 3:32.57
39 DeBock, Taylor Cheyenne Cen 3:40.07
--- Bisiar, Kirsten Nchs Girls I NT
--- Buckler, Amanda Sheridan Hig NT
--- Cannon, Kiley Cody High Sc NT
--- Starkjohann, Sasa Big Piney NT
--- Davis, Faith Kelly Walsh NT
--- Helfrick, Isabella Nchs Girls I NT
--- Nichols, Destiny Cheyenne Sou NT
Girls 1600 Meter Run
Name School Finals
 
Finals
1 Frentheway, Aubrey Cheyenne Cen 5:42.93 10
2 Robinson, Xiomara Sheridan Hig 5:46.88 8
3 Smith-Lopez, Maria Laramie High 5:48.29 6
4 Smethurst, Alicia Nchs Girls I 5:51.57 5
5 Yager, Madison Cheyenne Cen 5:52.18 4
6 Hamerlinck, Claire Laramie High 6:01.24 3
7 Sheffield, Skylar Kelly Walsh 6:06.82 2
8 Colegate, Serena Cheyenne Sou 6:07.28 1
9 Davison, McKenzi Big Piney 6:13.54
10 Faulkner, Teo Cody High Sc 6:16.00
11 Murphy, Gaven Riverton WY 6:18.49
12 Baskaran, Mrudhula Laramie High 6:18.55
13 Whitcomb, Brittany Cheyenne Sou 6:20.02
14 Monahan, Jessee Cheyenne Sou 6:21.47
15 Pingree, Darcie Riverton WY 6:23.82
16 Smith, Brooke Laramie High 6:24.82
17 Cowan, Keturah Cheyenne Sou 6:28.61
18 Jolovich, Courtney Tongue River 6:29.16
19 Broadbent, Bailey Riverton WY 6:31.49
20 Cogley-Huntington, Kendall Cheyenne Cen 6:31.93
21 Conway, Rebekah Kelly Walsh 6:32.38
22 Helfrick, Isabella Nchs Girls I 6:34.77
23 Urlacher, Shanna Kelly Walsh 6:35.76
24 Corsi, Cambria Cheyenne Eas 6:39.55
25 Robinson, Cassandra Sheridan Hig 6:40.91
26 Jarrard, Shelby Nchs Girls I 6:41.55
27 Zuver, Luchia Cheyenne Sou 6:44.91
28 McClure, Karly Sheridan Hig 6:47.63
29 Jarrard, Shannon Nchs Girls I 6:48.72
30 Whiteman, Emma Sheridan Hig 6:52.20
31 Bisiar, Kirsten Nchs Girls I 6:54.39
 
Finals ... (Girls 1600 Meter Run)
Name School Finals
 
32 Anderson, Charisma Cody High Sc 6:55.66
33 Johnson, Claire Kelly Walsh 6:58.14
34 Hughes, Abby Big Piney 6:59.59
35 Sheffield, Jade Kelly Walsh 7:02.27
36 Swan, McKenna Sheridan Hig 7:02.67
37 Hutton, Jacey Sheridan Hig 7:02.71
38 Oldman, Angelina Riverton WY 7:12.25
39 Starkjohann, Sasa Big Piney 7:16.39
40 Hess, Megan Cheyenne Cen 7:17.28
41 Willyerd, Kacey Cheyenne Cen 7:17.98
42 Wiley, Hannah Sheridan Hig 7:22.12
--- Fredrick, Abbie Cheyenne Eas NT
--- Jackson, Celestial Cheyenne Cen NT
--- Whitman, Josie Laramie High NT
Girls 55 Meter Hurdles
Name School Finals
 
Finals
1 Stewart, Cali Cheyenne Sou 8.82 10
2 Huber, Holly Green River 8.96 8
3 Arsaga, Taylor Laramie High 8.96 6
4 Greenelsh, McKenzie Big Horn 9.33 5
5 Nelson, Abby Big Piney 9.41 4
6 Gordon, Brooke Cody High Sc 9.41 3
7 Palmer, Jade Kelly Walsh 9.70 2
8 Herd, Sarah Green River 9.84 1
9 Klahn, Kaitlyn Cheyenne Eas 9.90
10 Pickerd, Caely Laramie High 9.91
11 Mccrann, Kristen Rock Springs 9.95
12 Shepard, Madesta Sheridan Hig 10.05
13 Adamson, Heidi Cody High Sc 10.12
14 DeLeon, Haleigh Cody High Sc 10.12
15 Jurkowski, Sammi Cheyenne Eas 10.25
16 Reynolds, Katie Laramie High 10.29
17 Morin, Eliza Green River 10.35
18 Zowada, Anna Sheridan Hig 10.35
19 Grantz, Lindsey Cheyenne Eas 10.45
20 Charron, Jessica Nchs Girls I 10.56
21 Story, Sasha Kelly Walsh 10.56
22 Ordahl, Samara Sheridan Hig 10.58
23 Elvestad, Chelsey Kelly Walsh 10.71
24 Weber, Sydne Cheyenne Eas 10.97
25 Blazovich, Madison Rock Springs 11.06
26 Blethen, Courtney Cody High Sc 11.11
27 Cossitt, Monica Laramie High 11.12
28 Cattles, Amanda Laramie High 11.63
29 Heinz, Josephine Laramie High 11.82
--- Douglas, Emily Laramie High NT
--- Garbutt, Nicholynne Nchs Girls I NT
--- Collins Lippincott, Taylor Kelly Walsh NT
--- Reed, Emily Cody High Sc NT
--- Gopp, Kaylie Riverton WY NT
 
Girls 4x200 Meter Relay
Team Relay Finals
 
Finals
1 Laramie High School A 1:52.21 10
1) Arsaga, Taylor 2) Farnham, Phoenix
3) Reynolds, Katie 4) Pischer, Devyn
2 Nchs Girls Indoor A 1:54.07 8
1) Christensen, Siri 2) Charron, Jessica
3) Sanchez, Sierra 4) Wolfe, Toni
3 Cheyenne South HS A 1:55.29 6
1) Stewart, Cali 2) Taylor, Alexis
3) Price, Jennica 4) Codr, Amber
4 Cheyenne Eas A 1:55.50 5
1) Grantz, Lindsey 2) Merritt, Savannah
3) Withers, Eryka 4) Withers, Carolina
5 Big Horn A 1:58.66 4
1) Cunningham, Cricket 2) Clemens, Baylee
3) Atkinson, Sydney 4) Olson, Tazmyn
6 Nchs Girls Indoor B 1:59.09 3
1) White, Samantha 2) Haller, Amanda
3) Bartsch, Sierra 4) Holmberg, Kaylie
7 Rock Springs Hs-Wy A 2:00.97 2
1) Blazovich, Madison 2) Rameriaz, Jasmine
3) Mccrann, Kristen 4) Tuttle, Kaylee
8 Big Horn B 2:08.75 1
1) Greenelsh, McKenzie 2) Mayer, Lydia
3) Tracy, Jessica 4) Tracy, Halley
9 Cody High School A 2:12.78
10 Laramie High School C 2:12.84
1) Boehm, Lea 2) Chai, Ariel
3) Douglas, Emily 4) Reynolds, Taylor
11 Cheyenne Eas C 2:26.80
1) Faas, Alex 2) Hecht, Charlotte
3) Jeffersen, Sydne 4) Klawon, Mariah
--- Sheridan High School A NT
--- Laramie High School B DQ
1) Barbier, Becky 2) Longress, Tori
3) Clark, Mary 4) Cossitt, Monica
--- Cheyenne Eas B DQ
1) Klahn, Kaitlyn 2) McCart, Jasmine
3) Weber, Sydne 4) Garland, Jordan
Girls 4x400 Meter Relay
Team Relay Finals
 
Finals
1 Laramie High School A 4:17.50 10
1) Arsaga, Taylor 2) DeWolf, Ella
3) Sherrodd, Kayla 4) Farnham, Phoenix
2 Nchs Girls Indoor A 4:19.71 8
1) Christensen, Siri 2) Martinez, Sara
3) Olsen, Molly 4) Barnes, Kaitlin
3 Cheyenne Central HS A 4:37.21 6
1) Black, Molly 2) Lane, Hanna
3) Frentheway, Aubrey 4) Yager, Madison
 
Finals ... (Girls 4x400 Meter Relay)
Team Relay Finals
 
4 Laramie High School B 4:40.56 5
1) Barbier, Becky 2) Longress, Tori
5 Big Piney A 4:41.20 4
1) Davison, McKenzi 2) Langlois, JeNay
3) Nelson, Abby 4) Elliott, Zoey
6 Cheyenne Central HS B 4:43.38 3
1) Fender, Emily 2) Clift, Kaley
3) Gibb, Cayley 4) Williamson, Allee
7 Cheyenne Central HS C 4:52.61 2
1) Jackson, Celestial 2) Goodrich, Katheryn
3) Bird, Eliza 4) Berry, Catie
8 Cheyenne Central HS D 4:59.31 1
1) Salamacha, Stephanie 2) Espinoza, Aysia
3) Castillion, Mikey 4) Swearingen, Ashley
9 Sheridan High School A 5:03.80
10 Cody High School A 5:05.66
1) Smith, Elisha 2) Sauerwein, Kathryn
3) Faulkner, Teo 4) Cannon, Kiley
--- Cheyenne South HS A NT
1) Colegate, Serena 2) Cowan, Keturah
3) Whitcomb, Brittany 4) Monahan, Jessee
Girls 4x800 Meter Relay
Team Relay Finals
 
Finals
1 Laramie High School A 10:22.86 10
1) Hamerlinck, Claire 2) Sherrodd, Kayla
3) Whitman, Josie 4) DeWolf, Ella
2 Nchs Girls Indoor A 10:35.68 8
1) Olsen, Molly 2) Smethurst, Alicia
3) Martinez, Sara 4) Saul, Allison
3 Cheyenne Central HS A 11:08.46 6
1) Lane, Hanna 2) Goodrich, Katheryn
3) Jackson, Celestial 4) Black, Molly
4 Big Piney A 11:30.22 5
1) Davison, McKenzi 2) Elliott, Zoey
3) Hughes, Abby 4) Starkjohann, Sasa
5 Riverton WY Indoor A 11:30.47 4
1) Broadbent, Bailey 2) Dolcater, Madyson
3) Murphy, Gaven 4) Pingree, Darcie
6 Cody High School A 11:39.67 3
1) Anderson, Charisma 2) Sauerwein, Kathryn
3) Faulkner, Teo 4) Cannon, Kiley
--- Cheyenne Central HS B DQ
1) Bird, Eliza 2) Cone, Marie
3) Cogley-Huntington, Kendall 4) Humphries, Shannon
Girls High Jump
Name School Finals
 
Finals
1 Barnes, Kaitlin Nchs Girls I 5-04.00 10
2 Richards, Ally Kelly Walsh 5-00.00 8
3 Morin, Eliza Green River 4-10.00 6
4 Grantz, Lindsey Cheyenne Eas 4-08.00 3.5
 
4 Welch, Maddie Cody High Sc 4-08.00 3.5
4 Stellern, Sasha Cheyenne Cen 4-08.00 3.5
4 Williamson, Allee Cheyenne Cen 4-08.00 3.5
8 Zowada, Anna Sheridan Hig 4-06.00 0.3
8 Britz, Samantha Laramie High 4-06.00 0.3
8 Swearingen, Ashley Cheyenne Cen 4-06.00 0.3
11 Osborne, Michaela Cody High Sc 4-04.00
11 Needles, Sierra Sheridan Hig 4-04.00
11 Tompkins, Claire Laramie High 4-04.00
11 Mayer, Lydia Big Horn 4-04.00
11 Cattles, Amanda Laramie High 4-04.00
16 Elvestad, Chelsey Kelly Walsh 4-02.00
16 Stewart, Alicia Sheridan Hig 4-02.00
16 Clark, Julia Cheyenne Eas 4-02.00
16 Smith, Jade Kelly Walsh 4-02.00
16 Lara Garcia, Elena Laramie High 4-02.00
--- Zirger, Samantha Kelly Walsh NH
--- Reed, Emily Cody High Sc NH
--- Buckler, Amanda Sheridan Hig NH
--- Lange, Ali Rock Springs NH
--- Jennings, Crissa Kelly Walsh NH
--- Denning, Grace Cheyenne Eas NH
Girls Pole Vault
Name School Finals
 
Finals
1 Gordon, Brooke Cody High Sc 9-00.00 9
1 Raybuck, Tara Cheyenne Sou 9-00.00 9
3 Adamson, Heidi Cody High Sc 8-06.00 5
3 Clark, Mary Laramie High 8-06.00 5
3 Stevenson, Alayna Cheyenne Cen 8-06.00 5
6 Hooge, Emily Sheridan Hig 8-00.00 1.5
6 Richards, Ally Kelly Walsh 8-00.00 1.5
6 Joslin, Lily Cheyenne Eas 8-00.00 1.5
6 Pope, Megan Cheyenne Eas 8-00.00 1.5
10 Elvestad, Chelsey Kelly Walsh 7-06.00
10 Zowada, Anna Sheridan Hig 7-06.00
10 Emery, Raien Sheridan Hig 7-06.00
13 Yorgason, Kyli Riverton WY 7-00.00
13 Thiel, Katy Sheridan Hig 7-00.00
13 Johnson, Eve Cody High Sc 7-00.00
13 Kimball, Courtnee Cheyenne Cen 7-00.00
13 Edstrom, Brooklyn Sheridan Hig 7-00.00
--- Hegy, Marissa Sheridan Hig NH
--- Perala, Karen Cheyenne Eas NH
--- Robinson, Cassandra Sheridan Hig NH
--- Ordahl, Samara Sheridan Hig NH
Girls Long Jump
Name School Finals
 
Finals
1 Arsaga, Taylor Laramie High 16-09.50 10
2 Barnes, Kaitlin Nchs Girls I 16-00.25 8
3 Hernandez, Lexi Laramie High 15-11.25 6
4 Codr, Amber Cheyenne Sou 15-02.50 5
5 Culver, Nicole Laramie High 15-01.00 4
 
Finals ... (Girls Long Jump)
Name School Finals
 
6 Johnson, Brooke Kelly Walsh 14-10.00 2.5
6 Stewart, Cali Cheyenne Sou 14-10.00 2.5
8 Martinez, Sara Nchs Girls I 14-09.75 1
9 Palmer, Jade Kelly Walsh 14-09.50
10 Clemens, Baylee Big Horn 14-06.50
11 Espinoza, Aysia Cheyenne Cen 14-06.50
12 Price, Jennica Cheyenne Sou 14-04.50
13 Richards, Ally Kelly Walsh 14-03.00
14 White, Samantha Nchs Girls I 14-02.50
15 Spradlin, Madison Cody High Sc 13-11.00
16 Tuttle, Kaylee Rock Springs 13-10.75
17 Needles, Sierra Sheridan Hig 13-10.00
17 Greenelsh, McKenzie Big Horn 13-10.00
17 Carter, Hannah Kelly Walsh 13-10.00
20 Holmberg, Kaylie Nchs Girls I 13-07.00
21 Bartsch, Sierra Nchs Girls I 13-05.50
22 Gagne, Cece Kelly Walsh 13-00.75
23 Castillion, Mikey Cheyenne Cen 12-11.50
24 Zirger, Samantha Kelly Walsh 12-10.00
25 Olson, Tazmyn Big Horn 12-08.50
26 Arnold, Alexis Kelly Walsh 12-08.00
27 Haller, Amanda Nchs Girls I 12-07.00
28 Smith, Jade Kelly Walsh 12-04.75
29 Joslin, Lily Cheyenne Eas 12-04.25
30 Welch, Maddie Cody High Sc 12-03.00
30 Alvarez, Savanna Cheyenne Sou 12-03.00
32 Hecht, Charlotte Cheyenne Eas 11-11.25
33 Knezovich, Kirsten Green River 11-11.00
34 Langlois, JeNay Big Piney 11-10.00
35 Gunn, Sydney Cody High Sc 11-09.00
36 Arrington, Justa Cody High Sc 11-08.75
37 Collins Lippincott, Taylor Kelly Walsh 11-08.00
38 Garbutt, Nicholynne Nchs Girls I 11-03.25
39 Wolfe, Toni Nchs Girls I 11-02.00
40 Lara Garcia, Elena Laramie High 11-01.50
40 Archuleta, Cheyenne Sheridan Hig 11-01.50
42 Anderson, Adriane Sheridan Hig 10-05.00
43 Cannon, Kiley Cody High Sc 10-00.00
44 Jennings, Crissa Kelly Walsh 9-08.00
45 Wimp, Annie Big Piney 8-09.00
46 Heins, Natasha Cheyenne Eas 8-05.00
--- Atkinson, Sydney Big Horn ND
--- Grant, Mariah Sheridan Hig ND
--- Wesley, Alyx Big Piney ND
--- Pickerd, Caely Laramie High ND
Girls Triple Jump
Name School Finals
 
Finals
1 Codr, Amber Cheyenne Sou 32-04.00 10
2 Greenelsh, McKenzie Big Horn 31-05.50 8
3 Price, Jennica Cheyenne Sou 31-03.75 6
4 Tompkins, Claire Laramie High 30-04.25 5
5 Cattles, Amanda Laramie High 29-09.00 4
 
6 Conrad, Sarah Cheyenne Eas 29-06.00 3
7 Castillion, Mikey Cheyenne Cen 29-03.00 2
8 Richards, Ally Kelly Walsh 29-02.50 0.5
8 Espinoza, Aysia Cheyenne Cen 29-02.50 0.5
10 Shepard, Madesta Sheridan Hig 29-01.50
11 Taylor, Alexis Cheyenne Sou 28-10.50
12 Cabera, Alexis Big Piney 28-08.50
13 Arrington, Justa Cody High Sc 28-04.50
14 Knezovich, Kirsten Green River 28-03.50
14 Barnett, McKinsey Laramie High 28-03.50
16 Lange, Ali Rock Springs 28-02.00
17 Smith, Jade Kelly Walsh 27-07.00
18 Alvarez, Savanna Cheyenne Sou 27-03.50
19 Keeran, Serandon Cheyenne Cen 26-06.50
20 Blankenship, Dani Big Piney 26-05.00
21 Garbutt, Nicholynne Nchs Girls I 26-01.75
--- Olson, Tazmyn Big Horn ND
--- Gunn, Sydney Cody High Sc ND
--- Reed, Emily Cody High Sc ND
--- Pickerd, Caely Laramie High ND
Girls Shot Put
Name School Finals
 
Finals
1 Crouch, Maliya Rock Springs 41-01.50 10
2 Logan, Courtney Nchs Girls I 38-01.50 8
3 Soto, Erikka Rock Springs 32-07.00 6
4 Bacon, Sarah Tongue River 32-07.00 5
5 Spradlin, Madison Cody High Sc 32-05.00 4
6 Cimburek, Kayla Nchs Girls I 31-10.50 3
7 McCallister, Abbey Big Horn 30-10.00 2
8 Schulte, Richele Kelly Walsh 30-08.00 1
9 Barbour, Elizabeth Cheyenne Cen 30-02.00
10 Weythman, Abbie Kelly Walsh 30-00.00
11 Clutter, Katie Nchs Girls I 28-08.00
12 Stellern, Sasha Cheyenne Cen 28-05.00
13 Hines, Chailynn Riverton WY 28-01.00
14 Tate, Savannah Cheyenne Eas 28-00.50
15 KawanoŁ, Aimee Cody High Sc 28-00.00
16 Bekke, Vivian Kelly Walsh 27-11.50
17 Carlson, Samantha Kelly Walsh 27-11.00
18 Trujillo, Holly Sheridan Hig 27-09.00
19 Arrington, Justa Cody High Sc 27-08.00
20 Cabera, Alexis Big Piney 27-07.00
21 Ayers, Nicole Laramie High 27-01.00
22 Barnett, McKinsey Laramie High 27-00.00
23 Pooler, Brittney Laramie High 26-08.50
24 Tate, Megan Cheyenne Eas 26-03.00
25 Williams, Devyn Rock Springs 26-01.50
26 Sheldon, Korra Green River 25-09.00
27 Mockler, Hailey Big Piney 25-04.00
28 O'Brian, Riley Cody High Sc 25-03.00
29 Barrus, Gabbi Cody High Sc 25-00.00
30 Anderson, Adriane Sheridan Hig 24-02.00
31 Lapp, Kylee Rock Springs 23-08.00
32 Heseltine, Katie Big Piney 23-00.00
 
Finals ... (Girls Shot Put)
Name School Finals
 
33 Heins, Natasha Cheyenne Eas 22-10.00
34 Stevenson, Alayna Cheyenne Cen 22-08.00
35 Stewart, Sydne Cheyenne Sou 22-07.00
36 Perryman, Addison Cheyenne Cen 22-02.00
37 Seui, Ariana Cheyenne Sou 21-03.00
38 Lankford, Andie Cheyenne Eas 20-08.00
38 Villansenor, Susy Laramie High 20-08.00
40 Weidler, Sarah Cheyenne Eas 20-05.00
41 Migrants, Loren Sheridan Hig 20-04.00
42 Docter, Lexi Laramie High 19-10.00
43 Gunn, Sydney Cody High Sc 19-09.00
44 Gracia, Jicell Cheyenne Sou 19-07.00
45 Nix, Trysha Nchs Girls I 19-00.00
46 Liles, Olivia Big Piney 18-11.00
47 Daffron, Dharma Riverton WY 17-11.00
48 Blankenship, Dani Big Piney 17-06.00
49 Gillispie, Atalia Cheyenne Sou 17-05.00
50 Findlay, Ellyse Cheyenne Cen 17-02.00
51 Dollar, Ryan Big Piney 16-06.00
--- Fermelia, Sadie Cheyenne Eas ND
--- Hodder, Ebony Rock Springs ND
--- Troxel, Taylor Cheyenne Cen ND
--- Alcaraz, Selena Cody High Sc ND
--- Levengood, Athena Cheyenne Sou ND
Girls Weight Throw
Name School Finals
 
Finals
1 Crouch, Maliya Rock Springs 42-09.00 10
2 Williams, Devyn Rock Springs 33-08.00 8
3 Soto, Erikka Rock Springs 29-05.00 6
4 Logan, Courtney Nchs Girls I 28-08.00 5
5 Clutter, Katie Nchs Girls I 19-01.00 4
6 Hines, Chailynn Riverton WY 19-00.00 3
7 Cimburek, Kayla Nchs Girls I 18-11.00 2
--- Nix, Trysha Nchs Girls I ND
Boys 55 Meter Dash
Name School Finals
 
Finals
1 Salcido, Carlos Rock Springs 6.59 10
2 Andersen, Chase Natrona Indo 6.66 8
3 Szymczak, Blake Kelly Walsh 6.70 6
4 Marx, Jace Big Piney 6.71 5
5 Shamborguer, D.J. Cheyenne Cen 6.74 4
6 Mayer, Christian Big Horn 6.75 3
7 Williams, Karim Natrona Indo 6.75 2
8 Montgomery, Tayton Cheyenne Cen 6.76 1
9 Romsa, Seth Kelly Walsh 6.85
10 George, Lane Laramie High 6.86
11 Vendetti, Tyler Green River 6.90
12 Pitt, Gage Laramie High 6.92
13 Langi, Isaac Natrona Indo 6.92
14 Freeman, Kyler Cheyenne Eas 6.94
 
15 Jennings, Trey Kelly Walsh 6.95
16 Bugbee, Andrew Laramie High 6.97
17 Skiles, Ryan Kelly Walsh 6.98
17 Carbaugh, Jacob Cheyenne Cen 6.98
19 Roscoe, Dawson Kelly Walsh 7.00
20 Spaulding, Jared Kelly Walsh 7.03
21 Ringley, Charlie Big Horn 7.06
22 Osborn, Trever Natrona Indo 7.11
23 Kassen, Aj Sheridan Hig 7.14
24 Whitmire, Justus Cheyenne Eas 7.16
25 Leman, Justin Laramie High 7.17
26 Dahill, Caleb Natrona Indo 7.17
27 Holloway, Tyler Sheridan Hig 7.19
28 Choma, Michael Kelly Walsh 7.19
29 Cummings, Joshua Natrona Indo 7.20
30 McGhee, Trey Green River 7.20
31 Shanor, Jeffrey Sheridan Hig 7.21
31 Obrocto, Doug Rock Springs 7.21
33 Ross, Wyatt Cheyenne Cen 7.24
34 Manasco, Kenneth Kelly Walsh 7.25
35 Iberlin, Noah Big Horn 7.25
36 Kjerstad, Brian Sheridan Hig 7.26
37 Andrade, Lorenzo Natrona Indo 7.27
38 Taitague, Taylor Cheyenne Eas 7.28
39 Yeager, Riley Green River 7.29
40 Halsel, Joe Cheyenne Eas 7.29
41 Bonnet, Ben Sheridan Hig 7.29
42 Lockwood, Isaac Natrona Indo 7.30
43 Bobenmyer, Jacob Cheyenne Eas 7.30
44 Mosier, Brandon Natrona Indo 7.30
45 Becker, Blaise Laramie High 7.31
46 Cooley, Dawson Cheyenne Cen 7.31
47 Chenoweth, Trevor Natrona Indo 7.32
48 Caves, Chris Laramie High 7.33
49 Heide, Dylan Kelly Walsh 7.34
50 Tubridy, Grant Natrona Indo 7.37
51 Silcox, Cutter Sheridan Hig 7.38
52 Taylor, Dylan Cheyenne Cen 7.38
53 Clingenpeel, Reece Green River 7.38
54 Erickson, Aaron Cody High Sc 7.41
55 Kelly, Tommy Green River 7.42
56 Lewis, Noah Big Piney 7.45
57 Owens, Will Green River 7.45
58 Iverson, Tyler Cheyenne Cen 7.45
59 Bell, Mitchell Cheyenne Cen 7.47
60 Rasmussen, Trent Rock Springs 7.49
61 Hughes, Devin Big Piney 7.49
62 Tocco, Chase Cody High Sc 7.49
63 Garcia, Uriah Cheyenne Eas 7.50
64 Lundblad, Jack Laramie High 7.54
65 Thorvaldsen, Jeremy Kelly Walsh 7.55
66 Parks, Bay Laramie High 7.56
67 Brown, Nick Cheyenne Cen 7.56
68 Allen, Garrett Big Horn 7.57
69 Lube, Mason Big Horn 7.57
70 Crawford, Ian Cody High Sc 7.57
 
Finals ... (Boys 55 Meter Dash)
Name School Finals
 
71 Kinder, Mark Natrona Indo 7.57
72 Bohlman, Kyle Green River 7.58
73 Carnahan, Jaeden Rock Springs 7.59
74 Lee, Trey Rock Springs 7.60
75 Baker, Jordan Cheyenne Eas 7.62
76 Sheppard, Paul Cheyenne Cen 7.62
77 Brastrup, Michael Sheridan Hig 7.62
78 Mirich, Cooper Cheyenne Cen 7.65
79 Hansen, Hunter Rock Springs 7.65
80 Morris, Skylar Sheridan Hig 7.67
81 Motsick, Nate Big Horn 7.69
82 Bennett, Coy Riverton WY 7.69
83 Humble, Noah Cheyenne Eas 7.69
83 Quintard, Wyatt Big Piney 7.69
85 Baker, Jordan Natrona Indo 7.70
86 Mi, Guangwei Riverton WY 7.71
87 Chivers, Conner Kelly Walsh 7.74
88 Legerski, Kolton Rock Springs 7.77
89 Blackwell, Morgan Sheridan Hig 7.78
90 Beardsley, Caelan Kelly Walsh 7.78
91 Ketterling, Trace Cheyenne Cen 7.79
92 Cisneros, Gabe Kelly Walsh 7.79
93 Rice, Isaiah Sheridan Hig 7.80
94 Fox, Brayton Big Horn 7.84
95 Lapp, Brenden Rock Springs 7.84
96 Madsen, Jace Cheyenne Cen 7.85
97 Simmons, Kurt Cheyenne Cen 7.86
98 Sheppard, John Cheyenne Cen 7.87
99 Bonnet, Bailey Sheridan Hig 7.88
100 Hosking, Grant Riverton WY 7.89
101 Ratty, Andrew Big Horn 7.95
102 Gregory, Carter Kelly Walsh 7.95
103 Weaver, Cody Sheridan Hig 7.99
104 Floate, Jaiden Natrona Indo 8.02
105 Tran, Penzi Cheyenne Cen 8.02
106 Hewitt, Wesley Cheyenne Eas 8.04
107 Bennett, Rylee Cheyenne Sou 8.05
108 Neibuhr, Kelby Cheyenne Sou 8.08
109 Simpson, Justin Cheyenne Sou 8.09
110 Mellor, Daryl Cheyenne Sou 8.14
111 Lilly, Wayne Cheyenne Cen 8.16
112 Presfield, Will Kelly Walsh 8.25
113 Bell, Colton Cheyenne Eas 8.29
114 French, Reece Sheridan Hig 8.35
115 Zook, Joey Kelly Walsh 8.40
116 Frymire, Tanner Riverton WY 8.40
117 Carothers, Kaeston Natrona Indo 8.42
118 Davis, Sky Big Piney 8.53
119 Allen, Cody Cheyenne Sou 8.59
120 Dillion-Bennet, Skyler Tongue River 8.82
121 Miller, Austin Tongue River 8.93
122 Parker, Caleb Kelly Walsh 9.23
123 Ali Gaal, Jamal Cheyenne Eas 9.55
124 Sanders, Jon Cheyenne Sou 9.63
 
125 Burkett, Mike Laramie High 17.27
--- Bruney, Dayton Sheridan Hig NT
--- Wood, Jackson Cheyenne Cen NT
--- Mossey, Carter Cheyenne Cen NT
--- Taitague, Terrance Cheyenne Eas NT
--- Almquist, Tyler Cheyenne Cen NT
--- Alzheimer, Chris Big Horn NT
Boys 200 Meter Dash
Name School Finals
 
Finals
1 Andersen, Chase Natrona Indo 22.76 10
2 Salcido, Carlos Rock Springs 23.29 8
3 Marx, Jace Big Piney 23.33 6
4 Shamborguer, D.J. Cheyenne Cen 24.04 5
5 Beliaj, Gabe Cheyenne Sou 24.16 4
6 Pitt, Gage Laramie High 24.27 3
7 George, Lane Laramie High 24.45 2
8 Wood, Jackson Cheyenne Cen 24.45 1
9 Cork, Chandler Rock Springs 24.46
10 Bugbee, Andrew Laramie High 24.59
11 Skiles, Ryan Kelly Walsh 24.67
12 Edwards, Angus Kelly Walsh 24.74
13 Rawson, Josh Rock Springs 24.80
14 Kuskie, Garrett Cheyenne Cen 24.91
15 Freeman, Kyler Cheyenne Eas 24.92
16 Dierenfeldt, Luke Kelly Walsh 24.96
17 Manasco, Kenneth Kelly Walsh 25.02
18 Lundgren, Eric Cheyenne Cen 25.04
19 Leman, Justin Laramie High 25.08
20 Ringley, Charlie Big Horn 25.13
21 Roscoe, Dawson Kelly Walsh 25.14
22 Pisano, Austin Laramie High 25.17
23 Schallert, Michael Cheyenne Sou 25.22
24 Whitmire, Justus Cheyenne Eas 25.24
25 Dahl, Tyler Laramie High 25.26
26 McGhee, Trey Green River 25.32
27 Ross, Wyatt Cheyenne Cen 25.36
28 Osborn, Trever Natrona Indo 25.36
29 Iberlin, Noah Big Horn 25.41
30 Becker, Blaise Laramie High 25.44
31 Cooley, Dawson Cheyenne Cen 25.52
32 Lockwood, Isaac Natrona Indo 25.68
33 Andrade, Lorenzo Natrona Indo 25.68
34 Brightly, Michael Rock Springs 25.73
35 Holloway, Tyler Sheridan Hig 25.74
36 Dahill, Caleb Natrona Indo 25.82
37 Bonnet, Ben Sheridan Hig 25.87
38 Hester, Bryce Kelly Walsh 25.89
39 Obrocto, Doug Rock Springs 25.91
40 Willis, Nathan Laramie High 25.96
41 Kidney, Colby Kelly Walsh 25.98
42 Kassen, Aj Sheridan Hig 25.99
43 Mosier, Brandon Natrona Indo 26.00
44 Lapp, Brenden Rock Springs 26.09
45 Bird, Edward Cheyenne Cen 26.15
 
Finals ... (Boys 200 Meter Dash)
Name School Finals
 
46 Silcox, Cutter Sheridan Hig 26.18
47 Hughes, Devin Big Piney 26.25
48 Moore, Hunter Cheyenne Cen 26.25
49 Garcia, Daniel Cheyenne Eas 26.30
50 Sheppard, Paul Cheyenne Cen 26.38
51 Chenoweth, Trevor Natrona Indo 26.42
52 Thorvaldsen, Jeremy Kelly Walsh 26.51
53 Iverson, Tyler Cheyenne Cen 26.56
54 Bohlman, Kyle Green River 26.59
55 Clingenpeel, Reece Green River 26.60
56 Hoffman, Jacob Cody High Sc 26.71
57 Carnahan, Jaeden Rock Springs 26.81
58 Dennison, Mark Cheyenne Cen 26.83
59 Heide, Dylan Kelly Walsh 26.83
60 Huff, Micaiah Tongue River 26.83
61 Hansen, Hunter Rock Springs 26.85
62 Chivers, Conner Kelly Walsh 26.85
63 Baker, Jordan Natrona Indo 26.92
64 Alcon, Nick Cheyenne Cen 26.93
65 Yeager, Riley Green River 26.94
66 Tocco, Chase Cody High Sc 26.94
67 Crawford, Ian Cody High Sc 27.20
68 Brown, Nick Cheyenne Cen 27.24
69 Devries, Taylor Riverton WY 27.29
70 Mi, Guangwei Riverton WY 27.43
71 Wilson, D'Maerik Kelly Walsh 27.49
72 Sheppard, John Cheyenne Cen 27.55
73 Bennett, Coy Riverton WY 27.55
74 Brastrup, Michael Sheridan Hig 27.64
74 Hosking, Grant Riverton WY 27.64
76 Lundblad, Jack Laramie High 27.66
77 Tubridy, Grant Natrona Indo 27.66
78 Lewis, Noah Big Piney 27.68
79 Brown, Covey Cheyenne Cen 27.77
80 Hartigan, Nick Cheyenne Eas 27.80
81 Baker, Jordan Cheyenne Eas 27.90
82 Humble, Noah Cheyenne Eas 27.95
83 Schaff, Austn Kelly Walsh 28.10
84 Allen, Anthony Riverton WY 28.11
85 Quintard, Wyatt Big Piney 28.38
86 Rice, Isaiah Sheridan Hig 28.42
87 Gregory, Carter Kelly Walsh 28.68
88 Beardsley, Caelan Kelly Walsh 28.74
89 Bonnet, Bailey Sheridan Hig 28.90
90 Madsen, Jace Cheyenne Cen 28.93
91 Bennett, Rylee Cheyenne Sou 29.16
92 Tran, Penzi Cheyenne Cen 29.31
93 Lilly, Wayne Cheyenne Cen 29.33
94 Regester, Braden Cody High Sc 29.47
95 Cowan, Kaleb Cheyenne Sou 29.55
96 Zook, Joey Kelly Walsh 29.69
97 McLeod, Connor Cody High Sc 31.40
98 Dillion-Bennet, Skyler Tongue River 31.96
99 Parker, Caleb Kelly Walsh 32.31
 
100 Miller, Austin Tongue River 33.20
101 Burkett, Mike Laramie High 1:03.09
--- Wilson, Paden Cheyenne Sou NT
--- Ali Gaal, Jamal Cheyenne Eas NT
--- Cruz, Gabe Cheyenne Eas NT
--- Mayer, Christian Big Horn NT
--- Williams, Karim Natrona Indo NT
--- Lee, Trey Rock Springs NT
--- Draper, Brayden Riverton WY NT
--- Floate, Jaiden Natrona Indo NT
--- Wilson, Colt Cheyenne Cen NT
--- Presfield, Will Kelly Walsh NT
--- Rasmussen, Trent Rock Springs NT
--- Swing, Jacoby Cheyenne Sou NT
--- Shanor, Jeffrey Sheridan Hig NT
--- Robinson, Nick Kelly Walsh NT
--- Mirich, Cooper Cheyenne Cen NT
--- Mellor, Daryl Cheyenne Sou NT
--- Neibuhr, Kelby Cheyenne Sou NT
--- Moskop, Vaugn Laramie High NT
Boys 400 Meter Dash
Name School Finals
 
Finals
1 Salcido, Carlos Rock Springs 50.81 10
2 Andersen, Chase Natrona Indo 51.13 8
3 Marx, Jace Big Piney 53.47 6
4 Kuskie, Garrett Cheyenne Cen 54.13 5
5 Cork, Chandler Rock Springs 54.37 4
6 Moskop, Vaugn Laramie High 54.64 3
7 Szatkowski, Rion Sheridan Hig 55.35 2
8 Olsen, Ryan Natrona Indo 55.49 1
9 Whitmire, Justus Cheyenne Eas 56.27
10 Blethen, Trent Cody High Sc 56.64
11 Choma, Michael Kelly Walsh 56.73
12 Dahill, Caleb Natrona Indo 57.06
13 Andrade, Lorenzo Natrona Indo 57.11
14 Hughes, Devin Big Piney 57.79
15 Monger, Ben Cheyenne Cen 57.83
16 Kinder, Mark Natrona Indo 58.11
17 Rosselott, Kaleb Big Horn 58.21
18 Ziegler, Zach Laramie High 58.35
19 Lapp, Brenden Rock Springs 58.36
20 Mosier, Brandon Natrona Indo 58.82
21 Hansen, Hunter Rock Springs 58.88
22 Garcia, Daniel Cheyenne Eas 59.26
23 Alcon, Nick Cheyenne Cen 59.46
24 Madariaga, Marek Kelly Walsh 59.47
25 Lewis, Noah Big Piney 1:00.00
26 Trease, Tristan Cheyenne Eas 1:00.01
27 Kim, Nathan Cheyenne Cen 1:00.01
28 Rentz, Kaleb Cody High Sc 1:00.03
29 Brangham, Keegan Big Piney 1:00.14
30 Fuller, Landon Cheyenne Cen 1:00.53
31 Clingenpeel, Reece Green River 1:00.60
32 Chenoweth, Trevor Natrona Indo 1:00.74
 
Finals ... (Boys 400 Meter Dash)
Name School Finals
 
33 Walker, Will Big Horn 1:01.07
34 Cruz, Gabe Cheyenne Eas 1:01.08
35 Tocco, Chase Cody High Sc 1:01.41
36 Treadway, Jason Riverton WY 1:01.49
37 Moore, Hunter Cheyenne Cen 1:01.50
38 Hosking, Grant Riverton WY 1:02.30
39 Carnahan, Jaeden Rock Springs 1:02.74
40 Fox, Brayton Big Horn 1:03.11
41 Crawford, Ian Cody High Sc 1:03.65
42 Bennett, Coy Riverton WY 1:03.66
43 Quintard, Wyatt Big Piney 1:03.80
44 Tubridy, Grant Natrona Indo 1:04.17
45 Neibuhr, Kelby Cheyenne Sou 1:04.45
46 Regester, Braden Cody High Sc 1:05.42
47 Mi, Guangwei Riverton WY 1:05.57
48 Clements, Cade Cheyenne Eas 1:05.64
49 Reyes, Ryan Green River 1:06.29
50 Hamp, Connor Laramie High 1:06.72
51 Swing, Jacoby Cheyenne Sou 1:07.01
52 Cowan, Kaleb Cheyenne Sou 1:07.34
53 Weaver, Cody Sheridan Hig 1:08.18
54 Dobkins, Hayden Big Piney 1:11.87
55 Linden, Wyatt Sheridan Hig 1:15.82
56 Gay, Michael Cheyenne Sou 1:18.42
--- Dobson, Joseph Cheyenne Eas NT
--- Dahl, Tyler Laramie High NT
--- Lee, Trey Rock Springs NT
--- Shanor, Jeffrey Sheridan Hig NT
--- Floate, Jaiden Natrona Indo NT
Boys 800 Meter Run
Name School Finals
 
Finals
1 Davila, Hunter Kelly Walsh 2:01.65 10
2 Freeman, John Laramie High 2:01.72 8
3 Smith, Brody Cody High Sc 2:06.50 6
4 Henry, Chris Laramie High 2:07.57 5
5 Wilson, Paden Cheyenne Sou 2:09.32 4
6 Downey, Michael Cheyenne Eas 2:10.41 3
7 Forkner, Jacob Cheyenne Cen 2:11.18 2
8 Szatkowski, Rion Sheridan Hig 2:13.00 1
9 Vrieswyk, Jt Sheridan Hig 2:14.59
10 Johnson, Clay Cheyenne Sou 2:15.46
11 Robinson, Nate Kelly Walsh 2:15.96
12 Petersburg, Zack Sheridan Hig 2:16.08
13 Draper, Brayden Riverton WY 2:16.40
14 Dobson, Joseph Cheyenne Eas 2:18.72
15 Robinson, Nick Kelly Walsh 2:19.82
16 Reynolds, Kyle Laramie High 2:21.59
17 Jerney, Kyle Sheridan Hig 2:21.67
18 Allsop, Brandon Cheyenne Eas 2:21.73
19 Johnson, Adrian Laramie High 2:24.52
20 Cummings, Joshua Natrona Indo 2:24.68
21 Waltari, Jeron Cody High Sc 2:25.72
 
22 Goldenstein, Kai Laramie High 2:28.47
23 Detterer, Jeremy Laramie High 2:28.85
24 Bell, Jeff Big Piney 2:29.06
25 Carlton, Jordan Sheridan Hig 2:29.30
26 White, Collin Kelly Walsh 2:33.89
27 Rucinski, Brendan Laramie High 2:34.19
28 Bell, Buck Big Piney 2:38.09
29 Kinnison, Kaden Cheyenne Sou 2:38.78
30 Grove, Dawson Cheyenne Cen 2:38.92
31 Trease, Tristan Cheyenne Eas 2:39.53
32 Zody, Walker Cheyenne Eas 2:40.00
33 Cruz, Gabe Cheyenne Eas 2:40.24
34 Gissendanner, Ryan Cheyenne Sou 2:42.45
35 Hart, Allen Cody High Sc 2:43.52
36 Carothers, Kaeston Natrona Indo 2:44.61
37 Linden, Wyatt Sheridan Hig 2:45.63
38 Cowan, Kaleb Cheyenne Sou 2:45.66
39 Swing, Jacoby Cheyenne Sou 2:45.67
40 Withers, Jerry Cheyenne Eas 2:49.87
41 Clements, Cade Cheyenne Eas 2:54.51
42 Archuleta, Chris Sheridan Hig 2:55.89
43 Swan, Coulter Sheridan Hig 2:55.90
44 Dobkins, Hayden Big Piney 2:59.85
45 Safka, Otakar Sheridan Hig 3:00.63
46 Gay, Michael Cheyenne Sou 3:01.94
47 Harms, Liam Riverton WY 3:04.60
48 Springsteen, Matthew Sheridan Hig 3:10.48
49 Trahan, Decker Sheridan Hig 3:15.34
50 Lassiter, Dalton Riverton WY 3:23.06
51 Moreno, Timmy Big Piney 3:24.02
52 Bintner, John Kelly Walsh 3:40.49
53 Cossel, Vincent Sheridan Hig 3:53.89
--- Schallert, Michael Cheyenne Sou NT
--- Kreitzer, Gabe Riverton WY NT
--- Meade, Keegan CAM NT
--- Reisling, Zack Riverton WY NT
Boys 1600 Meter Run
Name School Finals
 
Finals
1 Downey, Michael Cheyenne Eas 4:37.79 10
2 Henry, Chris Laramie High 4:41.82 8
3 Bird, Edward Cheyenne Cen 4:55.48 6
4 Allen, Jesse Natrona Indo 4:55.89 5
5 Thompson, Kevin Natrona Indo 4:56.84 4
6 Condelario, Garrett Natrona Indo 4:57.09 3
7 Henry, Philip Laramie High 4:59.84 2
8 Johnson, Clay Cheyenne Sou 5:02.54 1
9 Garcia, Jorge Cheyenne Cen 5:03.61
10 Kim, Nathan Cheyenne Cen 5:03.88
11 Allsop, Brandon Cheyenne Eas 5:04.72
12 Meade, Keegan CAM 5:08.25
13 Yager, Jackson Cheyenne Cen 5:09.35
14 Vrieswyk, Jt Sheridan Hig 5:09.95
15 Frank, Ethan Natrona Indo 5:10.49
16 Pieper, Iven Natrona Indo 5:10.60
 
Finals ... (Boys 1600 Meter Run)
Name School Finals
 
17 Zoller, Ben Riverton WY 5:18.55
18 Reynolds, Kyle Laramie High 5:20.85
19 Sims, Lawson Natrona Indo 5:23.56
20 Detterer, Jeremy Laramie High 5:26.62
21 Grove, Dawson Cheyenne Cen 5:28.03
22 Goldenstein, Kai Laramie High 5:28.14
23 Rucinski, Brendan Laramie High 5:28.99
24 Bell, Jeff Big Piney 5:33.74
25 Sorenson, Luke Natrona Indo 5:37.63
26 Whitman, Connor Laramie High 5:38.26
27 C Hair, Russel Riverton WY 5:38.37
28 Pierantoni, Jason Kelly Walsh 5:38.38
29 Hamp, Connor Laramie High 5:38.40
30 Buckley, Sheldon Natrona Indo 5:38.86
31 Kinnison, Kaden Cheyenne Sou 5:42.49
32 Gissendanner, Ryan Cheyenne Sou 5:51.71
33 Hart, Allen Cody High Sc 5:53.32
34 Zody, Walker Cheyenne Eas 5:54.68
35 Weaver, Adam Riverton WY 6:00.60
36 Bell, Buck Big Piney 6:00.87
37 Peterson, Kelly Cheyenne Cen 6:01.38
38 Safka, Otakar Sheridan Hig 6:17.01
39 Swan, Coulter Sheridan Hig 6:17.05
40 Brownlow, Jarod Kelly Walsh 6:17.15
41 Archuleta, Chris Sheridan Hig 6:21.27
42 Kreitzer, Gabe Riverton WY 6:25.00
43 Withers, Jerry Cheyenne Eas 6:32.00
44 Trahan, Decker Sheridan Hig 6:35.96
45 Springsteen, Matthew Sheridan Hig 6:39.00
46 Harms, Liam Riverton WY 6:45.00
47 Moreno, Timmy Big Piney 7:03.00
48 Cossel, Vincent Sheridan Hig 7:51.00
--- Reisling, Zack Riverton WY NT
--- Weydeveld, Gibson Natrona Indo NT
--- Johnson, Adrian Laramie High NT
Boys 55 Meter Hurdles
Name School Finals
 
Finals
1 Langi, Isaac Natrona Indo 8.01 10
2 Andersen, Chase Natrona Indo 8.02 8
3 Wilson, Paden Cheyenne Sou 8.15 6
4 Johnson, McCade Laramie High 8.30 5
5 Vendetti, Tyler Green River 8.48 4
6 Ziegler, Zach Laramie High 8.53 3
7 Huff, Micaiah Tongue River 8.68 2
8 Rasmussen, Trent Rock Springs 8.68 1
9 Freeman, Kyler Cheyenne Eas 8.75
10 Legerski, Kolton Rock Springs 8.77
11 Salinas, Jeff Cheyenne Cen 8.77
12 Cooley, Dawson Cheyenne Cen 8.85
13 Wilson, Colt Cheyenne Cen 9.07
14 Craft, Cameron Sheridan Hig 9.15
15 Brangham, Keegan Big Piney 9.15
 
16 Petersburg, Zack Sheridan Hig 9.60
17 Hester, Bryce Kelly Walsh 10.31
18 Kidney, Colby Kelly Walsh 11.11
19 Wilson, D'Maerik Kelly Walsh 11.47
Boys 4x200 Meter Relay
Team Relay Finals
 
Finals
1 Cheyenne Central HS A 1:34.87 10
2 Natrona Indoor A 1:37.63 8
1) Langi, Isaac 2) Olsen, Ryan
3) Wen, Jeffrey 4) Williams, Karim
3 Laramie High School A 1:38.15 6
1) Johnson, McCade 2) Ziegler, Zach
3) Bugbee, Andrew 4) Pitt, Gage
4 Rock Springs Hs-Wy A 1:39.00 5
1) Brightly, Michael 2) Cork, Chandler
3) Obrocto, Doug 4) Rawson, Josh
5 Big Horn A 1:40.72 4
1) Iberlin, Noah 2) Ringley, Charlie
3) Rosselott, Kaleb 4) Mayer, Christian
6 Cheyenne Eas A 1:41.52 3
1) Freeman, Kyler 2) Bobenmyer, Jacob
3) Halsel, Joe 4) Whitmire, Justus
7 Laramie High School B 1:41.66 2
1) Becker, Blaise 2) Pisano, Austin
3) Leman, Justin 4) Lundblad, Jack
8 Natrona Indoor B 1:41.97 1
1) Dahill, Caleb 2) Osborn, Trever
3) Cummings, Joshua 4) Chenoweth, Trevor
9 Riverton WY Indoor A 1:45.39
1) Campbell, Shepp 2) Bennett, Coy
3) Draper, Brayden 4) Devries, Taylor
10 Cheyenne Eas B 1:47.18
1) Trease, Tristan 2) Garcia, Daniel
3) Baker, Jordan 4) Garcia, Uriah
11 Big Horn B 1:50.52
1) Walker, Travis 2) Walker, Will
3) Fox, Brayton 4) Ratty, Andrew
12 Cody High School A 1:50.76
--- Sheridan High School A NT
Boys 4x400 Meter Relay
Team Relay Finals
 
Finals
1 Cheyenne Central HS A 3:40.38 10
1) Kuskie, Garrett 2) Salinas, Jeff
3) Wood, Jackson 4) Miller, Elliott
2 Natrona Indoor A 3:44.21 8
1) Mayhue, Tyler 2) Langi, Isaac
3) Allen, Jesse 4) Wen, Jeffrey
3 Sheridan High School A 3:44.80 6
1) Kjerstad, Brian 2) Jerney, Kyle
3) Szatkowski, Rion 4) Scarlett, Matt
 
Finals ... (Boys 4x400 Meter Relay)
Team Relay Finals
 
4 Kelly Walsh Boys A 3:44.86 5
1) Romsa, Seth 2) Edwards, Angus
3) Szymczak, Blake 4) Davila, Hunter
5 Cody High School A 3:55.65 4
1) Blethen, Trent 2) Waltari, Jeron
3) Rentz, Kaleb 4) Smith, Brody
6 Big Piney A 3:57.70 3
1) Brangham, Keegan 2) Hughes, Devin
3) Lewis, Noah 4) Marx, Jace
7 Cheyenne Central HS B 4:04.10 2
1) Bird, Edward 2) Forkner, Jacob
3) Monger, Ben 4) Kim, Nathan
8 Cheyenne Central HS C 4:07.97 1
1) Cooley, Dawson 2) Iverson, Tyler
3) Dennison, Mark
9 Sheridan High School B 4:08.66
10 Laramie High School B 4:08.98
11 Cheyenne Eas A 4:15.57
1) Garcia, Daniel 2) Humble, Noah
3) Taitague, Taylor 4) Trease, Tristan
12 Natrona Indoor C 4:22.64
1) Frank, Ethan 2) Carothers, Kaeston
3) Buckley, Sheldon 4) Pieper, Iven
--- Laramie High School A NT
1) Freeman, John 2) Johnson, McCade
3) Dahl, Tyler 4) Pisano, Austin
--- Natrona Indoor B NT
1) Thompson, Kevin 2) Sims, Lawson
3) Condelario, Garrett 4) Weydeveld, Gibson
--- Kelly Walsh Boys B NT
1) Skiles, Ryan 2) Choma, Michael
3) Jennings, Trey 4) Dierenfeldt, Luke
--- Kelly Walsh Boys C NT
1) Manasco, Kenneth 2) Robinson, Nick
3) Robinson, Nate 4) White, Collin
Boys 4x800 Meter Relay
Team Relay Finals
 
Finals
1 Laramie High School A 8:33.64 10
1) Henry, Chris 2) Dahl, Tyler
3) Johnson, Adrian 4) Freeman, John
2 Natrona Indoor A 8:33.99 8
1) Thompson, Kevin 2) Sims, Lawson
3) Condelario, Garrett 4) Allen, Jesse
3 Cheyenne Central HS A 9:07.74 6
1) Monger, Ben 2) Garcia, Jorge
3) Fuller, Landon 4) Yager, Jackson
4 Natrona Indoor B 9:35.40 5
1) Frank, Ethan 2) Buckley, Sheldon
3) Weydeveld, Gibson 4) Pieper, Iven
5 Riverton WY Indoor A 10:17.00 4
1) Bench, Jacob 2) C Hair, Russel
3) Axthelm, Ryan 4) Zoller, Ben
 
6 Big Piney A 11:35.89 3
1) Bell, Jeff 2) Bell, Buck
3) Dobkins, Hayden 4) Moreno, Timmy
Boys High Jump
Name School Finals
 
Finals
1 Craft, Cameron Sheridan Hig 5-10.00 10
2 Mayhue, Tyler Natrona Indo 5-10.00 6.3
2 Weatherill, Cole Laramie High 5-10.00 6.3
2 Olsen, Ryan Natrona Indo 5-10.00 6.3
5 Campbell, Shepp Riverton WY 5-10.00 4
6 Lundgren, Eric Cheyenne Cen 5-08.00 1.5
6 Klebba, Joe Sheridan Hig 5-08.00 1.5
6 Bugbee, Andrew Laramie High 5-08.00 1.5
6 Sheppard, Paul Cheyenne Cen 5-08.00 1.5
10 Silcox, Cutter Sheridan Hig 5-06.00
10 Troutman, Thomas Laramie High 5-06.00
10 Rawson, Josh Rock Springs 5-06.00
10 Edwards, Angus Kelly Walsh 5-06.00
10 Szatkowski, Rion Sheridan Hig 5-06.00
15 Schaff, Austn Kelly Walsh 5-02.00
15 Kelly, Tommy Green River 5-02.00
--- Rosselott, Kaleb Big Horn NH
--- Treadway, Jason Riverton WY NH
--- Regester, Braden Cody High Sc NH
--- Walker, Will Big Horn NH
--- Allen, Anthony Riverton WY NH
--- Humble, Noah Cheyenne Eas NH
--- Garcia, Uriah Cheyenne Eas NH
--- Iberlin, Noah Big Horn NH
--- Cisneros, Gabe Kelly Walsh NH
--- Clements, Cade Cheyenne Eas NH
--- Owens, Will Green River NH
--- Baker, Jordan Natrona Indo NH
--- Ratty, Andrew Big Horn NH
--- Lacko, Garrett Kelly Walsh NH
--- McLeod, Connor Cody High Sc NH
Boys Pole Vault
Name School Finals
 
Finals
1 Beliaj, Gabe Cheyenne Sou 14-00.00 10
2 Pehringer, Tate Cody High Sc 13-06.00 8
3 Jennings, Trey Kelly Walsh 13-00.00 6
4 Almquist, Tyler Cheyenne Cen 12-06.00 5
5 Caves, Chris Laramie High 12-00.00 3.5
5 Albers, Nate Laramie High 12-00.00 3.5
7 Jerney, Kyle Sheridan Hig 11-06.00 2
8 Draper, Brayden Riverton WY 10-06.00 1
9 Petersburg, Zack Sheridan Hig 9-00.00
9 Pieper, Iven Natrona Indo 9-00.00
--- Rexius, Adam Cheyenne Cen NH
--- Spaulding, Jared Kelly Walsh NH
--- Regester, Braden Cody High Sc NH
--- Rentz, Kaleb Cody High Sc NH
 
Finals ... (Boys Pole Vault)
Name School Finals
 
--- Wheeler, Haden Laramie High NH
--- Willis, Nathan Laramie High NH
--- Taitague, Terrance Cheyenne Eas NH
--- Blackwell, Morgan Sheridan Hig NH
--- Lockwood, Isaac Natrona Indo NH
--- Blethen, Trent Cody High Sc NH
--- Hartigan, Nick Cheyenne Eas NH
--- Devries, Taylor Riverton WY NH
--- Bell, Colton Cheyenne Eas NH
Boys Long Jump
Name School Finals
 
Finals
1 George, Lane Laramie High 21-04.00 10
2 Vendetti, Tyler Green River 20-09.50 8
3 Schallert, Michael Cheyenne Sou 19-10.00 6
4 Carbaugh, Jacob Cheyenne Cen 19-09.00 5
5 Mossey, Carter Cheyenne Cen 19-08.50 4
6 Campbell, Shepp Riverton WY 19-08.00 2.5
6 Montgomery, Tayton Cheyenne Cen 19-08.00 2.5
8 Szymczak, Blake Kelly Walsh 19-05.75 1
9 Romsa, Seth Kelly Walsh 19-01.75
10 Klebba, Joe Sheridan Hig 19-00.50
11 Erickson, Brady Cody High Sc 18-11.00
12 Brightly, Michael Rock Springs 18-09.50
12 Lockwood, Isaac Natrona Indo 18-09.50
14 Heide, Dylan Kelly Walsh 18-07.50
15 McGhee, Trey Green River 18-07.00
16 Beliaj, Gabe Cheyenne Sou 18-05.00
17 Pisano, Austin Laramie High 18-03.50
18 Becker, Blaise Laramie High 18-01.25
19 Osborn, Trever Natrona Indo 17-11.50
20 Edwards, Angus Kelly Walsh 17-10.50
21 Yeager, Riley Green River 17-10.00
22 Troutman, Thomas Laramie High 17-06.25
23 Mosier, Brandon Natrona Indo 17-02.50
24 Ketterling, Trace Cheyenne Cen 17-02.00
24 Cork, Chandler Rock Springs 17-02.00
26 Walker, Travis Big Horn 17-01.50
27 Taitague, Taylor Cheyenne Eas 16-09.00
27 Kinder, Mark Natrona Indo 16-09.00
29 Allen, Anthony Riverton WY 16-07.00
30 Obrocto, Doug Rock Springs 16-05.00
31 Andrade, Lorenzo Natrona Indo 16-02.25
32 Spaulding, Jared Kelly Walsh 16-01.50
33 Dennison, Mark Cheyenne Cen 15-04.75
34 Brangham, Keegan Big Piney 15-04.25
35 Wheeler, Haden Laramie High 15-04.00
35 Quintard, Wyatt Big Piney 15-04.00
37 Hoffman, Jacob Cody High Sc 15-03.50
38 Schaff, Austn Kelly Walsh 15-01.25
39 Morris, Skylar Sheridan Hig 15-00.00
40 Tubridy, Grant Natrona Indo 14-10.25
41 Brown, Covey Cheyenne Cen 14-10.00
 
42 Dahl, Tyler Laramie High 14-09.00
43 Bennett, Rylee Cheyenne Sou 13-06.00
--- Adell, Alec Sheridan Hig ND
--- Holloway, Tyler Sheridan Hig ND
--- Cisneros, Gabe Kelly Walsh ND
--- Kidney, Colby Kelly Walsh ND
--- Bruney, Dayton Sheridan Hig ND
--- Carnahan, Jaeden Rock Springs ND
--- Mazanarez, Robert Cheyenne Sou ND
--- Mayhue, Tyler Natrona Indo ND
--- Nolan, William Cheyenne Sou ND
--- Lacko, Garrett Kelly Walsh ND
--- Manasco, Kenneth Kelly Walsh ND
Boys Triple Jump
Name School Finals
 
Finals
1 Vendetti, Tyler Green River 40-06.00
2 Schallert, Michael Cheyenne Sou 39-02.50
3 Almquist, Tyler Cheyenne Cen 38-09.25
4 Taitague, Taylor Cheyenne Eas 38-07.50
5 Brightly, Michael Rock Springs 37-08.00
6 Rawson, Josh Rock Springs 37-06.00
6 Garcia, Uriah Cheyenne Eas 37-06.00
8 Erickson, Brady Cody High Sc 37-01.00
9 Ketterling, Trace Cheyenne Cen 35-10.00
10 Walker, Travis Big Horn 35-00.25
11 Dennison, Mark Cheyenne Cen 34-10.00
12 Caves, Chris Laramie High 34-00.00
13 Allen, Anthony Riverton WY 33-07.00
14 Weaver, Adam Riverton WY 33-01.50
15 Baker, Jordan Natrona Indo 32-10.00
16 Kinder, Mark Natrona Indo 32-07.50
17 Hosking, Grant Riverton WY 32-02.50
18 Bell, Colton Cheyenne Eas 29-10.50
19 Bennett, Rylee Cheyenne Sou 28-08.00
20 Lassiter, Dalton Riverton WY 26-04.25
--- Troutman, Thomas Laramie High ND
--- Romsa, Seth Kelly Walsh ND
--- Mazanarez, Robert Cheyenne Sou ND
--- Taitague, Terrance Cheyenne Eas ND
--- Olsen, Ryan Natrona Indo ND
Boys Shot Put
Name School Finals
 
Finals
1 Fitzwater, Martin Laramie High 56-02.00 10
2 Bolinger, Chris Laramie High 50-06.00 8
3 Jones, Morgan Natrona Indo 47-07.00 6
4 Bobenmyer, Jacob Cheyenne Eas 46-09.00 5
5 Harris, Logan Cheyenne Cen 46-05.50 4
6 Haukup, Chandler Cheyenne Eas 46-01.00 3
7 Allen, Garrett Big Horn 45-09.50 2
8 Medina, Matt Green River 43-06.00 1
9 Lube, Mason Big Horn 42-06.00
10 Schroer, Matt Natrona Indo 42-05.00
 
Finals ... (Boys Shot Put)
Name School Finals
 
11 Klebba, Joe Sheridan Hig 42-01.00
12 Diaz, Jesse Rock Springs 41-10.00
13 Mirich, Cooper Cheyenne Cen 41-09.00
14 Taylor, Dylan Cheyenne Cen 41-02.00
14 Hunter, Rob Green River 41-02.00
16 Carlson, Jared Kelly Walsh 41-01.00
17 Parks, Bay Laramie High 40-04.00
18 Bacon, Kyle Kelly Walsh 39-08.00
19 Weatherill, Cole Laramie High 39-07.00
20 Rice, William Natrona Indo 39-04.00
21 Stack, Dalton Natrona Indo 39-03.00
22 Hawbaker, Darion Sheridan Hig 38-06.00
23 Erickson, Aaron Cody High Sc 38-04.00
24 Jacobson, Austin Cheyenne Eas 37-09.00
25 Branscum, Dustin Laramie High 37-08.00
25 Hammontree, Noah Laramie High 37-08.00
27 Lundgren, Eric Cheyenne Cen 37-07.00
27 Simpson, Justin Cheyenne Sou 37-07.00
29 Diaz, Anthony Rock Springs 37-05.00
30 Goldenstein, Kai Laramie High 37-01.00
31 Bell, Mitchell Cheyenne Cen 36-11.50
32 Strong, Zach Cheyenne Sou 36-07.00
33 Findley, Isaiah Natrona Indo 36-05.00
34 Moen, Austin Kelly Walsh 36-03.50
35 Davis, Sky Big Piney 36-00.50
36 Morris, Skylar Sheridan Hig 35-05.00
37 Hoppa, Kolbe Natrona Indo 35-02.50
38 Brumbaugh, Vlad Cheyenne Sou 35-01.00
39 Brastrup, Michael Sheridan Hig 35-00.00
40 Bloom, Tanner Kelly Walsh 34-02.00
41 Phipps, Rayce Cheyenne Eas 33-08.50
42 Bownlow, Tyler Kelly Walsh 33-00.00
43 Acton, Ethan Cody High Sc 32-11.50
44 Antunez, Angel Cheyenne Sou 32-10.00
45 Frymire, Tanner Riverton WY 31-08.00
46 Sheppard, John Cheyenne Cen 31-04.00
46 Rosselott, Kaleb Big Horn 31-04.00
48 Bonnet, Bailey Sheridan Hig 31-03.00
49 Alzheimer, Chris Big Horn 31-02.00
50 Gazdik, Jordan Natrona Indo 30-10.00
51 Arzy, Ed Sheridan Hig 30-09.00
52 Hewitt, Wesley Cheyenne Eas 30-05.00
53 Kassen, Aj Sheridan Hig 30-03.00
54 Rivord, Zach Laramie High 30-02.00
55 Colliers, Justin Green River 30-00.00
56 Motsick, Nate Big Horn 29-07.00
56 Jensen, Wyatt Cheyenne Eas 29-07.00
58 Ratty, Andrew Big Horn 29-06.00
59 Steiner, Brandt Sheridan Hig 29-05.00
60 Dillion-Bennet, Skyler Tongue River 29-02.00
61 Powers, Chase Cheyenne Sou 28-10.00
62 Wiggins, Charles Natrona Indo 28-06.00
63 Teers, Blaine Cheyenne Sou 28-05.00
64 Wookey, Isiah Laramie High 28-03.00
 
64 Meisal, Riley Cheyenne Eas 28-03.00
66 Sanchez, Josh Natrona Indo 27-10.50
67 Smith, Drake Kelly Walsh 27-06.00
68 Simmons, Kurt Cheyenne Cen 26-04.50
69 Engdahl, Bryce Cody High Sc 26-02.00
70 Legerski, Kolton Rock Springs 26-00.00
71 Sanders, Jon Cheyenne Sou 25-08.00
72 Rezac, Hunter Cheyenne Sou 25-04.50
73 Martinez, Devon Cheyenne Sou 25-00.00
74 Lee, Trey Rock Springs 24-10.00
75 Moore, Max Kelly Walsh 24-04.00
76 Truax, Will Sheridan Hig 24-00.00
76 Miller, Austin Tongue River 24-00.00
78 French, Reece Sheridan Hig 22-09.00
79 Taylor, Wes Laramie High 0.25
--- Green, Bradley Cheyenne Cen ND
--- Allen, Cody Cheyenne Sou ND
--- Logemann, Nate Cheyenne Eas ND
--- Bliss, Daniel Natrona Indo ND
--- Green, Kenneth Natrona Indo ND
--- Bonnet, Ben Sheridan Hig ND
Boys Weight Throw
Name School Finals
 
Finals
1 Parks, Bay Laramie High 50-04.00
2 Bolinger, Chris Laramie High 49-02.00
3 Jones, Morgan Natrona Indo 42-09.00
4 Diaz, Anthony Rock Springs 42-01.00
5 Diaz, Jesse Rock Springs 38-11.00
6 Legerski, Kolton Rock Springs 38-07.00
7 Rice, William Natrona Indo 34-08.00
8 Moede, Kail Laramie High 32-05.00
9 Frymire, Tanner Riverton WY 31-01.00
10 Wookey, Isiah Laramie High 30-07.00
11 Findley, Isaiah Natrona Indo 28-00.00
12 Rivord, Zach Laramie High 26-05.00
13 Stack, Dalton Natrona Indo 23-04.00
14 Gazdik, Jordan Natrona Indo 23-01.00
15 Sanchez, Josh Natrona Indo 19-02.00
16 Hoppa, Kolbe Natrona Indo 18-04.00
17 Wiggins, Charles Natrona Indo 16-06.00
--- Bacon, Kyle Kelly Walsh ND
--- Carlson, Jared Kelly Walsh ND
--- Smith, Drake Kelly Walsh ND
--- Schroer, Matt Natrona Indo ND
--- Bliss, Daniel Natrona Indo ND
--- Bloom, Tanner Kelly Walsh ND
--- Fitzwater, Martin Laramie High ND
--- Green, Kenneth Natrona Indo ND
--- Moen, Austin Kelly Walsh ND
--- Moore, Max Kelly Walsh ND
--- Medina, Matt Green River ND
--- Bownlow, Tyler Kelly Walsh ND
 
Men 55 Meter Dash
Name School Finals
 
Finals
1 Artist, Chad Logan High S 6.60
 
 
 
 

Women - Team Rankings - 15 Events Scored
 
1) Laramie High School 143.333
2) NCHS Girls Indoor 82
3) Cheyenne South HS 59.5
4) Cheyenne Central HS 52.8333
5) Rock Springs HS-WY 51
6) Cheyenne East Indoor Boys 39.5
7) Kelly Walsh Boys 35.5
8) Sheridan High School 27.8333
9) Cody High School 27.5
10) Big Horn 21
11) Green River HS WY 15
12) Big Piney 14
13) Riverton WY Indoor 7
14) Tongue River High School 5
 
 
 
 

Men - Team Rankings - 13 Events Scored
 
1) Natrona Indoor 107.666
2) Laramie High School 99.8333
3) Cheyenne Central HS 76.5
4) Rock Springs HS-WY 38
5) Cheyenne South HS 31
6) Kelly Walsh Boys 28
7) Cheyenne East Indoor Boys 24
8) Big Piney 23
9) Sheridan High School 22.5
10) Cody High School 18
11) Green River HS WY 13
12) Riverton WY Indoor 11.5
13) Big Horn 9
14) Tongue River High School 2